Wpis z mikrobloga

Chłop by sie pouczył obcego języka i gdzieś wyjechał, ale po co skoro nawet po polsku nie potrafię z ludźmi gadać. Nigdy nie prowadziłem rozmowy z żadną różową i nigdy nie miałem kolegów z którymi mógłbym wyjść na miasto. A tu nagle miałbym gdzieś wyemigrować i sie rozwijać. Śmiechu warte
#przegryw #samotnosc #fobiaspoleczna
Pobierz
źródło: comment_1671682089BFzGR8UiglchS7wZSCJI1a.jpg
  • 11
@Scarface83: nie mam życia bo tego sie nawet nie da nazwać życiem. Wegetacja którą prędzej czy później trzeba będzie przerwać, aby oszczędzić se tego bezcelowego cierpienia. U mnie sie już nic nie zmieni, bo to kim jesteśmy i jaki mamy potencjał wynika z genów i środowiska.
a ja niestety miałem pecha do tych rzeczy bo w wieku 23 lat nigdy nie trzymałem za rękę i nie potrafię bezstresowo wyjść do sklepu.
@MG42: nie ma co sie porownywac a tak poza tym mam podobnie jak wielu innych chlopow z tagu ¯\_(ツ)_/¯ trzeba probowac, stwarzac sobie okazje i doswiadczac a meta dla wiekszosci konczy sie cmentarzem
@MG42: z doświadczenia Ci powiem. Nie ma nic lepszego niż emigracja. Pierwsze poł roku to piekło, ale masz świeży start, możesz "fake it until you make it". Do tego z czasem nabierasz dystansu do wszystkich wydarzeń z twojego dzieciństwa, rodziny etc. Do tego to Ty a nie los wybiera ekonomie twojego kraju etc.