Wpis z mikrobloga

@zombine To jest tylko i wyłącznie tego jak chce być postrzegany. Mi się ta konsekwencją i wizerunek podoba. Myślę, że wielu speców od PR mu doradza, żeby się prezentował tak, a nie inaczej. Bo przecież umówmy się - jakby chciał się przebrać w garnitur to jest to kwestia 5 minut.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@zombine: przypomina mi się tekst jak zalegalizowali małżeństwa jednopłciowe w USA.
Kogo boli dupa?
Konserwę w Polsce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Dla mnie to jest jednak naciągane. Robi z siebie żołnierza, którym nie jest. A tak dla przypomnienia Zełeński jest politykiem, prezydentem Ukrainy i w takiej roli tam pojechał. O ile taki ubiór był zrozumiały w trakcie bombardowań i ataku na Kijów, to teraz jest kompletnie zbędny, tym bardziej w trakcie wizyty dyplomatycznej gdzie ma rozmawiać z przywódcą najważniejszego sojusznika. Może ma to wywołać jakieś emocje wśród osób, które nie są zainteresowane tematem,
  • Odpowiedz
@IceBeast możesz sobie szczekać do woli, ale gość przede wszystkim jest prawdziwym mężem stanu i odważną osobą. W dużej mierze jego zachowanie i zostanie w Kijowie dało Ukraincom ogromnego boosta do walki na samym początku ofensywy rosyjskiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@zombine: człowiek od lutego ma #!$%@? kraj i zawsze jest na miejscu, a nie w bezpiecznym schroniku czy Rumunii (#pdk), jest całkowicie uprawniony do takiego stroju

nie to co pinokio czy paszczak który jak zobaczy czołg albo jest ulewa i jedzie na miejsce to #!$%@? musi zakładać polarek khaki z polską flagą xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jeśli to jest w USA to ten ubiór jest mało poważny, jakby się ubrał jak głową państwa to by pokazywał, że Ukraina jest i może funkcjonować normalnie mimo wojny, a teraz bardziej dowodzi, że ich prezydent ma problem z założeniem garnituru na innym kontynencie.
  • Odpowiedz
  • 4
@zombine propaganda rosyjska tylko czeka aż będą mogli pokazać jak zelenski w luksusowym garniturze "dogaduje się" z USA dla własnych korzyści
  • Odpowiedz