Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie dociera do mnie co o-------m. Miałem dobra dziewczynę, zawsze wspierała mnie w trudnych chwilach z wyglądu 10/10 a ja głupi co?
Spotykałem się ze swoim ex, zaniedbałem naszą relację i co najgorsze zdradziłem o czym nawet jej nie powiedziałem. Przy ostatniej sprzeczce jak szczeniak wróciłem do siebie do domu zostawiajac ją z problemami. I co? To koniec dawała mi już 3 razy szanse na przestrzeni kilku lat związku i powiedziała ze więcej nie jest w stanie mi zaufać. Czuje się jak g---o a jedyne czego ode mnie chciała to choć trochę zaangażowania i dbania o ten związek.
Jak sobie z tym poradzić? Nie mogę się z tym pogodzić ze jej już nie ma…
Jak przez pierwszy tydzień jakoś się trzymałem i nawet poszedłem na imprezy coś podziałać, to teraz po kilku tygodniach nie mam ochoty na nic…
#ex #zwiazki #relacje #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a33048ac54d1c27d3b9de7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: no z------ś, zostaw dziewczynę już w spokoju bo związek jest z-----y i nawet jak do siebie byście jakimś cudem wrócili to smród tego będzie się ciągnął do rozwodu albo waszej śmierci, ogarnij siebie przede wszystkim, daj sobie chwilę czasu, i po 8 tygodniach możesz bzikać, jakbyś miał problemy to wyruchaj jakiegoś szona jako rebound i elo
  • Odpowiedz