Wpis z mikrobloga

@Altru: dziecku odejmują od gęby, wstyd, do czego jeszcze Tusk się posunie? xD Przypominam że za parę miesięcy Beata Szydło powróci ze zgniłej Unii z zarobionym milionem zł w kieszeni i będzie jeździć autobusem tłumaczyć że 500+ to klasa wyższa a Tusk chciał sprzedać Polskę Niemcom i to zadziała, miłego dnia, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Altru: Ale podajom gramaturę więc nie oszukujom!!!! Co się czepiasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ciekawe czy ci co tak tłumacza tych oszustów sami są w stanie ogarnąć zmiany w gramaturze xd
A nie, wtedy wjeżdża argument "a mnie stać" xd
  • Odpowiedz
@Altru: Zepsuję zabawę, ale Toffiffe od lat sprzedaje dwie różne gramatury w tym samym opakowaniu, żeby zaoszczędzić na produkcji kartonowych pudełek. W sklepach są do kupienia wersje zarówno te większe jak i mniejsze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@visas: ostatnio robiłem zakupy w biedrze i zastanawiałem się dlaczego cały nabiał drożeje, a śmietanka 30% dalej w tej samej cenie...

  • Odpowiedz
@bartousz: jedno opakowanie jest 125g , drugie 100g - nie widzę tu oszustwa, ponieważ produkt 100g jest importowanym produktem z innego kraju. Na Polskę idą wersje świąteczne 125g.
  • Odpowiedz