Wpis z mikrobloga

@BezbronnyZydek: Ci goście niestety nie mają zbytnio świadomości co ze sobą robią i póki "zabawa trwa" to nie są świadomi konsekwencji. Wykopki zresztą mają w dupie ich życie i to co się z nimi stanie, bo po prostu oglądają reality show z ludźmi, co przekraczają kolejne granice, a to się sprzedaje.
@essos: To że kreował się na narurala, a nim nie był i się wymigiwał od przyznania się do kłamstwa było slabe, ale dla mnie także zabawne :D
Każdy i tak wiedział, że bierze sterydy. Poza tym nie on jeden jest fałszywym naturalem w internecie, on miał tego pecha, że dał się na tym złapać i niepotrzebnie szedł w zaparte. Nadal nie uważam, że aż taka fala nienawiści jaka go spotkała była
@cottonworldy: W Afryce można kupić od rodziny dziecko a później zrobić z tym dzieckiem co się chce. Rodzina ma dzięki temu więcej pieniędzy więc jechanie tam i kupno dziecka jest dobre, bo inaczej by tych pieniędzy nie mieli?
@Bombardier2222: Mnie właśnie to bawiło bardziej niż oburzało. Został zdemaskowany i każdy wiedział, że jest fejkowym naturalem. Na krytykę to zasługiwało, ale skala hejtu jako się na niego wtedy wylał była zdecydowanie jak dla mnie za duża.
@abiandri: A dla mnie dzikim krajem były Niemcy które jeszcze w latach 70 wspaniałomyślnie leczyli homoseksualizm wiercąc ludziom we łbach i próbowali normalizować pedofilie. Zresztą możesz to zastosować w przypadku każdego zachodniego kraju w tamtych latach i będzie pasować jak ulał. Nie są one dla mnie podobnie jak Niemcy żadnym wyznacznikiem moralności czy cywilizacji jak już to drogowskazem jaką drogą nie iść. U mnie w Polsce nikt murzynów nie bił za