Wpis z mikrobloga

#wykopaka
no chyba będzie #afera
bo to jest niezłe przegięcie (a może ja przesadzam?) pomóżcie ocenić!

Co znalazłem w pudełku?
- książkę "Poradnik elektryka". Zajmuję się instalacjami elektrycznymi, ale pisałem, że nie chcę książki. Poza tym - to trochę tak, jakby #programista15k kupić kurs "programowania html"
- jakieś losowe próbki perfum? Pisałem trochę na #perfumy no ale to są jakieś nieznane mi brandy, to chyba bez sensu takie przypadkowe zapachy kupować?
- zestaw z lutownicą - no niby spoko, ale co ja mam z tym zrobić? Pisałem #rekodzielo ale po prostu lutownica? Co mam z nią zrobić
- lubię #kosmos i łazik marsjański całkiem fajny, można postawić na biurku, ale to ewidentnie był zestaw do samodzielnego złożenia. Dobrze, że się nie rozleciał w paczce
Co o tym sądzicie? To nie jest niby pietruszka, kręcić #afera
Szloch - #wykopaka 
no chyba będzie #afera 
bo to jest niezłe przegięcie (a może ja...

źródło: comment_1671620342QPpH2oL6XJw0R1etB8AyFT.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
ej, a tak serio to od mojego Anonimowego Świętego Mikołaja dostałem fantastyczny, wypasiony prezent dobrany do moich potrzeb i upodobań. Więc może dzięki mojej taniej zarzutce post wskoczy w gorące, żebym bardzo, baaaaaardz mocno publicznie podziękował mojemu nieujawnionemu Mikołajowi! Jest wypas, dziękuję bardzo!!!
Szloch - ej, a tak serio to od mojego Anonimowego Świętego Mikołaja dostałem fantasty...

źródło: comment_1671620695iqRnfj47bsQqGD8cgbqDEY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Szloch hmm myślę, że autor nie miał złych intencji z tą książką, ja też nie dostałam paczki jakoś super która mi się podobała na sto procent;) ale pietruszka to to nie jest więc bez przesady chyba
  • Odpowiedz
@Szloch: Dobrze, że to zarzutka, bo mimo że wyjaśniłeś, dlaczego te prezenty są (albo raczej byłyby) nietrafione, to już się znalazły osoby, którym się ta paczka podoba i byłbyś obrzucony błotem z góry do dołu, że jak to tak możesz krytykować paczkę, ktoś poświęcił tyle czasu, wrzucając do pudełka losowe rzeczy! xD
  • Odpowiedz