Wpis z mikrobloga

@Ununoctium: @hipokryzjawkutos: Ale ja też potępiam zdrady i uważam, że te artykuły są żenujące. Ale polki.pl to portal, który jedzie na takich historyjkach, karynki, grażynki i wykopki klikają, emocjonują się i komentują, a pieniądze od reklamodawców lecą. I tak jak napisałam wcześniej, jak ktoś chce zdradzić, to zdradzi i nie potrzebuje do tego żadnych artykułów. A jak ktoś jest wierny, to choćby przeczytał tysiąc takich historyjek, to tego nie zrobi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caracas: to jest moje guilty Pleasure od paru miesięcy, baity jakie tam piszą to jest jakaś nowa gęstość, człowiek to czyta i sobie zawsze humor poprawi, że grażki to łykają XD
@choochoomotherfucker: Tu nie chodzi o to ze sa zenujace czy po co sa tworzone (to jasne), chodzi o wczesniej wspomniana normalizacje zjawiska.

Nikt raczej nie zrobi czegos bo zobaczyl jeden artukul, ale jak zobaczy jeden, drugi, dziesiaty, potem trafi to jako temat rozmowy pomiedzy kolezankami raz, drugi, potem pojawia sie plotki ze ktos w jej otoczeniu tak robi, itd. az opinia zostanie zmieniona.
Dla sporej czesci ludzi mysl "co ludzie powiedza"
@Ununoctium: Ale takie historie powstają od lat, wcześniej były harlequiny i powieści romantyczne. I tamte historie nie normalizowały zjawiska, a te w internecie normalizują?

Ale dobrze, skoro wykopki po raz kolejny panikują, że media zachęcają do zdrad, to rada dla nich jest prosta - szukajcie inteligentnych dziewczyn, które nie czytają takich głupich portali.