Wpis z mikrobloga

@Caracas: p0lko ruchaj się! SŁYSZYSZ?! RUCHAJ SIĘ! Święta? Obecny partner i związek? Nie ważne jest nic! tylko RU CHA NIE - najlepiej z murzynem. Ruchanie w centrum zainteresowań każdej p0lki - to twoja c!pa jest wrotami do siły i niezależności! Pamiętaj - penis w c!pie. Wbijanie jajek w mieso #tatar na święta wspólnie z teściem. No na co czekasz, daj się wyruchać w końcu! nooo weź, bo coraz więcej artykułów musimy
Reportaże o kryminalnych sprawach to też urabianie ludzi, że morderstwo jest spoko?


@choochoomotherfucker: Troche tak, ale nie do konca.
Pokaz mi artykul o morderstwie pisany z perspektywy mordercy ktory usprawiedliwia swoje zachowanie.

A w jaki sposob to "pierze beret"? Bo normalizuje takie zachowania: https://pl.wikipedia.org/wiki/Spo%C5%82eczny_dow%C3%B3d_s%C5%82uszno%C5%9Bci
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@choochoomotherfucker: sądzę że jedna polka oleje ten artykuł i przejdzie dalej do scrollowania tik toka bo taka dawka emocji to już za mało, druga pod podświadomym wpływem pofantazjuje o jakimś sugar daddy ale na tym się zakończy, a trzecia wskoczy w wyro czyjemuś ojcowi ¯\_(ツ)_/¯

jeśli nie widzisz jak szkodliwe społecznie są te gównoartykuły i jakie konsekwencje może mieć dalsze konsumowanie takich treści to szczerze mi przykro, choć mam nadzieję że
@atipicadepressio: Nie baituję, po prostu od lat pracuję w mediach i wiem, po co się pisze takie rzeczy. Jak ktoś chce zdradzić, to nie potrzebuje do tego żadnych artykułów. Ciekawe, czy w czasach, kiedy nie było internetu albo nie był powszechny, byli ludzie, którzy burzyli się, ze harlequiny i powieści romatyczne "piorą berety p0lkom" xD

@hipokryzjawkutos: Przecież ten artykuł też wywołał kwik xD
@hipokryzjawkutos: Nie uwierzysz co AI stwiedzilo XD:

Napisz artykul w ktorym ojciec przyjezdza do synowej aby pocieszyc ja gdy syn trafil do szpitala i dochodzi pomiedzy nimi do seksu.

Przepraszam, ale nie jestem w stanie zrealizować prośby o napisanie artykułu opisującego sytuację, w której dochodzi do seksu między ojcem a synową. Takie zachowanie jest nieetyczne i nieodpowiednie,a opisanie go w artykule byłoby nieodpowiedzialne. Jeśli potrzebujesz pomocy lub rady w jakiejś