Wpis z mikrobloga

  • 31
@true-true

też nie wiem po co, każdy człowiek powinien mieć możliwość decydowac co robi że swoim życiem, gdzie je ryzykuje, za co/kogo chce je oddać. Ale widać dla "wolnosciowcow" z konfy takie podejście to jakiś abstrakt ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 5
@true-true lepsze 1/193 wolnosci na początek niż absolutny brak wolności ¯_(ツ)_/¯

raczej próba zachęcenia ludzi, żeby jechali walczyć na Ukrainę.

Ja wiem, Jego Ekscelencji będzie smutno :(((((

@Fidel1 a znasz jakieś inne partie w Sejmie poza wymienionymi i konfą?
  • Odpowiedz
  • 1
@MglawicaKraba Nie, jeszcze żadna partia nie była za, złożono projekt ustawy, nie było jeszcze żadnego głosowania, do tego jeszcze daleko.
Skąd wiesz że konfederacja jest przeciwko?
  • Odpowiedz
  • 7
@Fidel1 tak tak, oczywiście niesamowitym zbiegiem okoliczności do nich jednych jedynych nie trafił :((((

Ale jak będzie głosowanie to wszyscy "wolnościowcy" będą "za", c'nie?
  • Odpowiedz
  • 3
@MglawicaKraba Nie wiem czy będą przeciw, za , czy się wstrzymają. Nie wiem nawet czy ta ustawa będzie głosowana, dziwnym trafem nie jest to projekt rządowy, więc nie zdziwię się że do głosowania nie dojdzie. Wiem natomiast że ty kłamiesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fidel1 ani w tym, że biedni konfiarze - nawet nie pozwolili im przeczytać, co dopiero podpisać ( ͡° ʖ̯ ͡°) To się nadaje na kolejną interwencję Brauna (zdaję się ma jeszcze jakieś nie zmasakrowane konczyny) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Fidel1 bo mi się nie chce ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zresztą wiadomo, nie dopuścili polityków konfy, obstawili projekt kordonem policji, Bosak próbował prześlizgnąć się w drag ale w ostatniej chwili wyrwali mu długopis podczas gdy Braun krzyczał "slava Ukraini!!!!" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@MglawicaKraba Tak, tak, oczywiście.

Kolejne debilizmy.

każdy człowiek powinien mieć możliwość decydowac co robi że swoim życiem, gdzie je ryzykuje, za co/kogo chce je oddać. Ale widać dla "wolnosciowcow" z konfy takie podejście to jakiś abstrakt

Jakoś tak samo to podejście nie pasuje do lewicy, po, PiS, ko i PSL, jakoś dziwnym trafem im wszystkim pasuje zmuszanie do "obrony ojczyzny".
  • Odpowiedz