Wpis z mikrobloga

  • 0
Jakoś tak samo to podejście nie pasuje do lewicy, po, PiS, ko i PSL, jakoś dziwnym trafem im wszystkim pasuje zmuszanie do "obrony ojczyzny".


@Fidel1 piszesz o #obowiazkowecwiczeniawojskowe ? I ustawie wobec której żaden (podkreślmy - ZADEN) z wycierających sobie mordy "wolnoscia" poslów konfy nie wyraził sprzeciwu?
  • Odpowiedz
  • 0
@MglawicaKraba To ty twierdzisz że posłowie którzy podpisali się pod tym projektem ustawy, tylko nie chcesz powiedzieć którzy to, popierają "wolność", więc czemu to oni nie wyrazili sprzeciwu? Jednak mają w dupie tą wolność i prawo do decydowaniu o sobie?
  • Odpowiedz
  • 0
@MglawicaKraba
Ale czemu nie chcesz powiedzieć czemu posłowie którzy, dalej nie chcesz powiedzieć którzy to byli, podpisali się pod tym projektem, jednocześnie zagłosowali za "obroną ojczyzny".
  • Odpowiedz
  • 3
@MglawicaKraba To że kłamałeś że konfederacja jest przeciwko już pokazałem. Ciekawi mnie jeszcze kto jeszcze jest według ciebie przeciwko, bo nie wierzę że podpisało się pod tym projektem 448 posłów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fidel1 a, a pokazałeś co najwyżej, że projekt trzymany był na gwieździe śmierci ale konfederacki Sokół miał zepsuty hipernapęd i nie zdarzyli podpisać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@true-true też nie wiem po co, każdy człowiek powinien mieć możliwość decydowac co robi że swoim życiem, gdzie je ryzykuje, za co/kogo chce je oddać.


@MglawicaKraba: Nie, jeżeli Polak walczyłbym w wojnie np. Po stronie Donbaskiej republiki ludowej albo w Syri po stronie ISIS powinien być za to karany.
  • Odpowiedz
dlaczego?


@MglawicaKraba:
Powody moralne:
Jeżeli ktoś popełnia przestępstwo, takie jak naruszanie integralności państwa powinno być surowo karane. Nie może być tak że ktoś walczy po stronie Donbasu a potem wraca sobie do Polski i żyje jak by nigdy nic. Albo ubezpiecza oddziały ISIS dokonujące rzezi w Syrii
Powody pragmatyczne:
W interesie państwa Polskiego leżą określone wyniki poszczególnych konfliktów zbrojnych. Chcemy aby Ukraina wygrała z Rosją, chcieliśmy aby Gruzja powstrzymała Putina, wiec
  • Odpowiedz