Wpis z mikrobloga

Was też wkurzają stare baby w tramwaju, co się ustawiają do wyjścia przy samych drzwiach jeszcze na dwa przystanki przed docelowym, bo przecież NIE ZDĄŻĄ. A później chcesz szybko wysiąść, zdążyć na przesiadkę, drzwi się otwierają a Ty idziesz jak na procesji bo babcie robią zejście jak z Mount Blanc. Człowiek by sobie pierwszy szybko czmychnął przed nimi ale nie ma jak, bo one zawsze wstaną pierwsze.
#mpkwroclaw #wroclaw #mpk #tramwaje
amstaf01 - Was też wkurzają stare baby w tramwaju, co się ustawiają do wyjścia przy s...

źródło: comment_1671541074jWen3u0As1bPWa23lNCg7i.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amstaf01 mnie najbardziej w-------ą ludzie co jak stoję przy drzwiach to starają się przepchnąć przede mnie a nawet nie zapytają czy wysiadam na kolejnym przystanku
  • Odpowiedz
mnie najbardziej w-------ą ludzie co jak stoję przy drzwiach to starają się przepchnąć przede mnie a nawet nie zapytają czy wysiadam na kolejnym przystanku


@Tommy__: To też irytujący typ człowieka. Ogólnie sporo ludzi w tramwaju się zachowuje jakby motorniczy miał otworzyć drzwi na sekundę i ruszać dalej.
  • Odpowiedz
@amstaf01: Bardziej od starych babci w-------ą mnie studenci i uczniowie którzy stają na schodach i NIGDY, ale to PRZENIGDY się nie ruszą z tych drzwi. Kilka razy już bardzo zdziwieni wychodzili z Tobą.

Tak samo jak te durnie które się pchają do tramwaju zanim jeszcze skończyli ludzie wychodzić.

Byłoby zresztą łątwiej jakby całe tramwaje byly niskopodłogowe, a przystanki nie wymagałyby od Ciebie podnoszenia nogi na wysokość biodra. Dla tych babci
  • Odpowiedz
@amstaf01: Sam zawsze się drę: przepraszam!!!!!!. Wtedy odskakują na tyle, żebym mógł przejść. Tak samo jest przy wychodzeniu. Tłum babć chce wejść. Żeby miejsce zająć. Patrząc się w ślepia krzyczę: przepraszam!!!!.
  • Odpowiedz