Wpis z mikrobloga

Każda religia to zabobony i opium dla mas?


@Sabuch1491: czy prawactwo jest jakieś pok*****ne? Znaczy jest, to jest pewne. W Polsce żadna z partii lewicowych będącej w głównym nurcie nie chce wprowadzać ateizmu państwowego.

@qluch: jak znajdę życzenia z młodej lewicy z okazji świąt chrześcijańskich, to usuniesz konto?
  • Odpowiedz
@qluch: czy prawactwo jest jakieś pok*****ne? Znaczy jest, to jest pewne. W Polsce żadna z partii lewicowych będącej w głównym nurcie nie chce wprowadzać ateizmu państwowego.
aż przekopiuję
  • Odpowiedz
@Jakovv: ale co ty mi tu będziesz pieprzył jakieś bzdury o lewicy skoro ja sam dobrze znałem le k** wicowców jak jeszcze to było modne.

Dobrze ja znam te techniki, proszę cię, szukaj sobie jakiegoś koszernego prawaka a nie mnie tutaj na te marne gadki próbujesz wziąć.
  • Odpowiedz
@qluch: jesteś idealnym przykładem osoby z urojeniami. Lewica jest zwolennikiem oddzielenia państwa od kościoła co nie znaczy, że chce zakazać ludziom świętowania ich świąt czy obchodzenia tradycji. Czy dla prawika to zbyt trudne do zrozumienia?
  • Odpowiedz
jesteś idealnym przykładem osoby z urojeniami


@Jakovv: Mireczku, ja DOBRZE znam stare lsd i wiem jak to wygląda. Młodej le k**wicy nie znam nie mniej nie widzę różnicy między leśnymi dziadami. Co ty mi tu z prawakiem wyjeżdżasz teraz, jakbym środowiska nie znał?

Można sobie pudrować gębę ale czerwonego ryła nie da się ukryć. Nie ma znaczenia pzpr, lsd czy razem, ten sam element.
  • Odpowiedz
@qluch: Wie pan co, przykro mi, ale dobre wychowanie tutaj musi zastąpić faktografia: no nie jest pan normalnym człowiekiem.
Nie wiem jakie powiązania ma młoda lewica z PZPR z lat 50., możesz przedstawić
  • Odpowiedz
Nie wiem jakie powiązania ma młoda lewica z PZPR z lat 50., możesz przedstawić


@Jakovv: mentalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jako młodzieżówka partii Młoda le k**wica podpisuje się pod słowami mentalnie związanego z pzpr kol. Czarzastego (należącego do pzpr w latach 1983-90):

Chcieliśmy z wielkim szacunkiem pokłonić się tym, którzy walczyli i doprowadzili do tego, że to miejsce możemy nazywać Polską. Bez względu na to, czy byli
  • Odpowiedz
@qluch świeckie państwo nie oznacza wystawiania stosow dla ludzi wierzących, swieckie państwo oznacza brak religii w szkołach, zmarginalizowanie roli księży, żeby nie mieli prawa decydować o sprawach państwowych. Czy ateista i zwolennik świeckiego państwa, nie może złożyć komuś życzeń? xD naprawdę jesteś odklejony skoro masz problemy ze zrozumieniem tak prostych zjawisk i jeszcze gadasz jak mój pijany wuj mieszkający cale zycie na wsi
  • Odpowiedz
@Sabuch1491: @qluch: nie bronię lewicy (bo są gówno warci jak 100% partii politycznych i samych polityków w polsce), ale czy wy jesteście upośledzeni xDD w czym gryzie się postulat o świeckie państwo z życzeniami świątecznymi obojętnie jakiej wiary
  • Odpowiedz