Wpis z mikrobloga

jesteś idealnym przykładem osoby z urojeniami


@Jakovv: Mireczku, ja DOBRZE znam stare lsd i wiem jak to wygląda. Młodej le k**wicy nie znam nie mniej nie widzę różnicy między leśnymi dziadami. Co ty mi tu z prawakiem wyjeżdżasz teraz, jakbym środowiska nie znał?

Można sobie pudrować gębę ale czerwonego ryła nie da się ukryć. Nie ma znaczenia pzpr, lsd czy razem, ten sam element.
Nie wiem jakie powiązania ma młoda lewica z PZPR z lat 50., możesz przedstawić


@Jakovv: mentalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jako młodzieżówka partii Młoda le k**wica podpisuje się pod słowami mentalnie związanego z pzpr kol. Czarzastego (należącego do pzpr w latach 1983-90):

Chcieliśmy z wielkim szacunkiem pokłonić się tym, którzy walczyli i doprowadzili do tego, że to miejsce możemy nazywać Polską. Bez względu na to, czy byli
@qluch świeckie państwo nie oznacza wystawiania stosow dla ludzi wierzących, swieckie państwo oznacza brak religii w szkołach, zmarginalizowanie roli księży, żeby nie mieli prawa decydować o sprawach państwowych. Czy ateista i zwolennik świeckiego państwa, nie może złożyć komuś życzeń? xD naprawdę jesteś odklejony skoro masz problemy ze zrozumieniem tak prostych zjawisk i jeszcze gadasz jak mój pijany wuj mieszkający cale zycie na wsi