Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem z laską 3 lata, znamy się z 8. Generalnie dobrze się dogadywaliśmy ale nadszedł czas rozstania, które było naszą, wspólną decyzją - obeszło się bez dram, czy kłótni - po prostu twierdziliśmy, że jesteśmy na innym poziomie jeśli chodzi o życie (jest starsza ode mnie o 5 lat) i mamy inne cele w życiu. Dalej się dogadujemy, choć jest mi ciężko, bo od czasu naszego rozstania (około 5 miesięcy) była już w jednej relacji (w sumie to dawny kolega, potem się tylko ruchali) a teraz jest w drugiej. I teraz najważniejsze pytanie...

Mam netflixa założonego z rodziną i znajomym, z którego w czasie związku korzystała również ona. Czy powinienem zmienić hasło bądź powiedzieć jej, żeby z niego nie korzystała? XD

Powodem takiej rozkminy jest to, że kuje mnie to gdzieś w środku, że używa mojego netflixa (za którego nie płaci, bo w sumie wtedy miałem #!$%@? czy oglądała czy nie) do oglądania seriali i filmów z jej facetami - jakbym był jakimś frajerem. Ciekawi mnie co sobie myśli facet, który słyszy, że ma netflixa od przyjaciela, w sumie który jest też jej byłym. Jak pozbyć się tego uczucia? To jest normalne? Czasami jak pisze mi, że ogląda jakiś serial a wiem, że ktoś u niej jest to widzę co oglądała/li i jest tak dziwnie.

Pytanie jak najbardziej poważne.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a0dcd5ba11279a731b10ea
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 16