Wpis z mikrobloga

Wykopki! Myślałam, że przesadzacie z tym że na #tinder jest 10000 chłopa na 1 laske. Ale założyłam, po ponad 4 latach. Lekko od tygodnia telefon czerwony. Par od chuia. Nie jestem w stanie odpisać każdemu i już nawet nie daje w prawo (1l50) i źle się z tym czuję bo nie mam na 2 imię Olewka (średnia półka , 1.58m i 30 lat here) ale już jestem wręcz zmęczona,nie będę łazić na randki setami codziennie bo ryj musi odpocząć od makijażu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale no konkludując: klęska urodzaju jest tak samo słaba jak posucha. Bo jak tu tych chłopów posegregować ? No nie da się. A serio nie jestem chamówą i kumam że po drugiej stronie też jest istota ludzka z uczuciami
Ale macie rację. Chłopów jest nieprzytomnie więcej chyba niż lasek. Patologicznie więcej.
#tinder
  • 19
ale no konkludując: klęska urodzaju jest tak samo słaba jak posucha. Bo jak tu tych chłopów posegregować ?


@magjow: można na przykład skupić się na kilku opcjach zamiast marnować czas x gościom na raz w imię wmawiania sobie, że się nie zlewa, ale skoro już na tym etapie masz problem to mam złe wieści w kwestii tego czy w ogóle da Ci się pomóc

poza tym to trzeba mieć tupet, by
@dzkeson: chcesz powiedzieć, że w kwestii związku faceci mają jakoś łatwiej?

bo jak na moje faceci mają trudniej zarówno w kwestii "znalezieniem ruchania" jak i kogoś na dłużej

poza tym ja kompletnie tego nie rozumiem, nie znam żadnej laski która szukała by czegoś na serio na tej apce i zajęło jej to dłużej niż kilka tygodni, jedyny problem to to że te które faktycznie są na tej apce stale aktywne albo
@witajswiecie: Ja sie z Toba zgadzam, facet musi #!$%@? zeby cokolwiek w życiu miec ale zobacz, ksiezniczkowanie sie wzielo stad ze maja ten wybór. Przez to ze maja taki wybor nie moga sie zdecydować i szukaja dalej. Efekt koncowy jest taki sam jak w przypadku przegrywa, ktory ma 0 par
@dzkeson: już nawet nie że księżniczkowanie ale nie da rady odpisać każdemu. Co mam wolne w robocie na tydzień wziąć ? Każdy jest miły ,Jesus wczoraj jakiś chłopak jechał z 150 km : potem mi to powiedział i mi było serio głupio, bo ja 2 przystanki tramwajem. Nie nadaje się do tego rlly