Wpis z mikrobloga

a pamiętacie jak mickpl i reszta spadkowiczów mówiła że landlordzi absolutnie nie będą mogli podnosić cen wynajmu bo im wynajmujący nie pozwolą i pójdą gdzie indziej? no to sie nasłuchałem właśnie historii od znajomych o castingach, rezerwacjach przez telefon a nawet #!$%@? licytacji pod ogłoszeniem na grupie na fb, rzeczywiście, landlordzi mają #!$%@?
#nieruchomosci
  • 21
@jozef-dzierzynski:
Znajomi kupili mieszkanie i teraz mają program miniratki+. Wystarczy wejść na forum najbardziej roszczeniowej grupy w internecie - kredyciarzy, żeby poczytać kto miał racje i oczywiście są to wykopki.

Kredyciarze już są czerwoni ze złości, że dali się nagonić na betonowe złoto, a jeszcze przed nami spadki cen ich „majątków”, ktore to odbierają im smak życia. Dali się nagonić jak bydło, jak kryptowaluciarze - w sumie trochę to nawet śmieszne.
a pamiętacie jak mickpl i reszta spadkowiczów mówiła że landlordzi absolutnie nie będą mogli podnosić cen wynajmu bo im wynajmujący nie pozwolą i pójdą gdzie indziej?


@jozef-dzierzynski: no tak, wojna za granicami i milion migrantów od jej wybuchu którzy tutaj zostali i ekstra 6 MILIONÓW które przejechało przez ten kraj nie mają znaczenia. No litości...
@jozef-dzierzynski: no to takie rzeczy byly jak nastapila pierwsza fala ukraincow, a potem jak studenciaki szukaly mieszkan we wrzesniu. Teraz ssanie na rynku mniejsze. A za rok o tej porze bedzie bida z nedza jak ludzie pieknie sie ubiora w kredyty 2% ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
no przecież pisali ze ci ukraincy juz wracają do siebie, że ten licznik na granicy to już ujemny jest


@jozef-dzierzynski: tak, dlatego teraz jest poniżej miliona, ale to nadaj setki tysięcy więcej niż przed wojną

No litości…. przecież on to pisał we sierpniu/wrześniu; sam screena robiłem, rentierka miała się wywalić na mordę przed końcem roku; a póki co to żniwa jednych, a rozpacz wynajmujących.


@DildoShwaggins: w 3 miesiące na wojnie
@KromkaMistrz: no tak. Wiec w najlepszym razie mam wiekszy czynsz za dwa miechy (zaokraglilem to pol roku, bardziej 5 i pol, czyli 5 jeszcze czynsz) za koszt #!$%@? lokatora i praktycznie pewnosc szukania nowego, a to tez koszty. Ale przy nastepnej umowie bede musial to uwzglednic ( ͡° ͜ʖ ͡°)