Wpis z mikrobloga

jak to jest że zamawiam kuriera z #pocztex siedzę cały czas w domu i dostaje sms ze przesylka będzie dostarczona a na koniec dnia że jednak czeka na mnie na jakiejś poczcie na drugiej stronie miasta? Biorę kuriera nie po to żeby zapiedalać po przesyłkę tylko po to żeby mi ją przywiózł już nie mówie o tym że po drodze na tamtą pocztę mam pewnie z 20 innych poczt bliżej. Czy da się gdzieś zgłosić skargę do #pocztapolska @PocztaPolskaSA ? #zakupyzchin #zakupy #allegro
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirasKo-Kalwario:
Kurier powinien albo doręczyć paczkę pod adres, albo jak doręczenie nie było możliwe zostawić w najbliższej placówce (tej gdzie odbierasz awizowane listy i inne przesyłki). Kurier nie może zostawić paczki w innej placówce niż przypisana do danego rejonu.
Być może w sms-ie masz zły adres placówki (pewnie ta z której kurier pobiera paczki), sprawdź, co pokazuje emonitoring (ostanio coś te powiadomiena SMS szwankują).

ps.
Problem z przesyłką zgłaszasz do sprzedawcy, bo to on odpowiada przed kupującym. Możesz też złożyć oficjalną skargę na awizowanie przesyłki bez próby doręczenia (ale
  • Odpowiedz