Wpis z mikrobloga

@chwil0wyl0gin: gdybym poznał chłopa z rolexem na ręce to byłby to dla mnie chłop z rolexem na ręce. Ale gdybym poznał chłopa z rolexem na ręce i sygnetem to byłby to dla mnie sprzedawca FM Group albo innego MLM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ppanicz: I rozumiem, ze to strach przed tym co pomyślą inni skłania Cię do wtopienia się w tłum? Niestety ale a) moda męska w Polsce bardzo leży b) zawsze się wyróżnialem wyglądem i zachowaniem c) jest to pamiątka rodzinna i nie zamierzam z niej rezygnować. Na szczęście nie muszę niczego sprzedawać :)
@chwil0wyl0gin: no raczej nie, bo mam #!$%@? i trudniej wtedy się wtopić w tłum, szczególnie w klapeczkach późną jesienią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a) właśnie widzę
b) aha
c) no i dobrze, ale ja tylko informuję, że wyglądasz jak gość z MLM.

Miałem kolegę ze studiów, który na co dzień ubierał się w ten sposób, no i miał błyszczący zegarek i sygnet. Chyba dbał o każdy detal,
@ppanicz: Ok, jest to świat bliższy Tobie niż mi. Nie mam w znajomych nikogo zajmującego się MLM wiec może coś mnie pominęło :) Ja do nikogo nie mam pretensji, staram się prowadzić dyskusje gdy widzę ze ma to jakiś sens. Nie mieszkam w Polsce, mam styl trochę inny ale z tego co zauważyłem to jest u nas bardzo duże zainteresowanie tym co robi czy jak wyglada ktoś inny. Z jednoczesnym byciem
@chwil0wyl0gin: chłopie, ale to Ty dzwonisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdążyłeś napisać już kilkanaście razy, że nie mieszkasz w Polsce, że Polacy nadmiernie interesują się co kto robi i jak wygląda (jednocześnie zauważając, że w Polsce moda leży), z 10 razy powtórzyłeś "a ja to, ja tamto, ja, ja, ja" i próbujesz to skonfrontować z tym, że inni tak bardzo nie chcą się wychylać, a Ty to,
@remev: wybacz, ale to u Ciebie widzę silny incydent kałowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze tak się angażujesz w komentarze do innych?

Wykopek chciał trochę atencji, w żartobliwy sposób napisałem, że wygląda jak sprzedawca MLM. Ten zaczął się tłumaczyć, że Polacy to tacy, a on to taki, że jak tak to postrzegam to na pewno boję się wyjść przed szereg itd. ¯\_(ツ)_/¯ wszyscy tak się nabijają z
@ppanicz: Dobra zajrzalem na Twój profil bo tak byłem ciekaw czy po prostu trollujesz, wujek stary alkus, fajne wspomnienia że świąt jak leży #!$%@?, nie dziwię się ze jesteś tak toksyczny, to musiało strasznie Cię zniszczyć

Dzieci z patologii same kończą patusami :/ mam nadzieję że w tym roku nie wywali Ci się na choinkę xd