Wpis z mikrobloga

@remev: rozumiem, że do Twoich niebywałych osiągnięć nie zaliczasz matury?xD

Bo gdybyś czytał ze zrozumieniem, to byś wiedział, że zdrapki kupowałem dla wujka, a #!$%@? był jakiś przypadkowy koleś.

Trochę się skompromitowałeś, ale mam nadzieję, że nie usuniesz wpisu?( ͡° ͜ʖ ͡°)

kupowałem rano zdrapki żeby dorzucić wujkowi do prezentu, bo lubi i w punkcie zauważyłem typka, który kupił cały stos zdrapek i je #!$%@?ł z
@ppanicz: Mi wystarczy świadomość ze nie chcesz normalnie pogadać, żaden z Ciebie zawodnik a co za tym idzie twoja opinia i zdanie znaczy tyle co dziecka
@remev: do tej pory same projekcje z Twojej strony, więc czyżbyś poza patologiczną rodziną i MLMem był jeszcze dzieckiem?( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. właśnie rozmawiamy, co prawda Twój ból dupki sprawia, że nie jest to normalna rozmowa, ale chyba u Ciebie to jednak norma
@remev: bo nie mam sygnetu czy dlatego, że nie miałem okazji przetrwać trudów alkoholowej rodziny xD

spójrz na siebie dzieciaku, odpaliłeś się i strasznie się mażesz, widać, że coś Cię boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ppanicz: No wyzywać od dziecka kogoś kto nie boi się normalnie spotkać i pogadać xd o #!$%@?

Zawsze tak uciekasz przed jakakolwiek konfrontacja?
@remev: najwyraźniej jesteś dzieckiem skoro myślisz, że poważni ludzie mają czas i ochotę poważnie traktować #!$%@?ów z internetu xd

zawsze w tak infantylny sposób próbujesz tłumaczyć swoje braki?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ppanicz: Poważny Mireczku piszący ze mną na portalu o kupie o drugiej w nocy xDdd

Jakie jeszcze zrobisz fikolki żeby nie przyznać że po prostu się boisz?