Wpis z mikrobloga

Otwieram nitkę z największymi wedlug was redflagami w #zwiazek, zarówno ze strony #niebieskiepaski jak również #rozowepaski.

Przykłady mogą się powtarzać.

Zapraszam do dzielenia się życiowym doświadczeniem, może jakiś Mirek lub mirabelka w porę się ockną ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #psychologia #redflag #toksycznerelacje
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamokamo:

- Niestabilnosc emocjonalna, taka prawdziwa, a nie to, ze czasem zmienia zdanie albo się wkurza przed okresem. Taka baba najzdrowszego chłopa rozpieprzy psychicznie
- Uzależnienie od social mediów
- Egoizm. Jak zauważasz, ze zawsze liczy się tylko jej komfort, wszystko jest planowane pod nią, nie ma problemu z wystawieniem swoich bliskich albo niedotrzymywaniem obietnic, to lepiej uciekaj
- Patologiczne kłamanie
- i to może być trochę kontrowersyjne, ale ogólnie
  • Odpowiedz
@JohnDruitt: mam instagrama na którym nie pokazuje prywatnego życia a głównie przeglądam memy i ładne rysunki więc pod tym względem nie ma nic złego jak pisałeś

ale tak, przerażają mnie osoby które tworzą swoje życie pod insta, non stop prywatne instastory i multum prywatnych fotek na których wszystko jest idealne do porzygu, mam taką jedną znajomą i to mnie przeraża, życie na pokaz. teraz zamiast myśleć "o rety ale sobie
  • Odpowiedz
@localoca: z zaznaczeniem na nieprzepracowane problemy właśnie
miałam ojca tyrana który mnie wpędził w głęboką fobie społeczną ale nad tym pracuję i jest o niebo lepiej. na szczęście tylko fobia społeczna a nie jakieś toksyczne traktowanie drugiego czlowieka

ale jeśli ktoś miał problemy rodzinne i słyszysz że nad tym pracuje, terapia itp to nie trzeba się imo martwić tak bardzo. ta osoba wie że sama musi to rozwiązać, nie jest
  • Odpowiedz