Wpis z mikrobloga

dobry film poznać można po tym, że widziało go się kilka / kilkanaście razy a mimo to po jakimś czasie ma się ochotę obejrzeć go jeszcze raz. jakie są wasze faworyty? filmy które widzieliście po kilkanaście razy i nadal potrafią zrobić wrażenie? biorę po 100zl z konta każdej z drużyn i słucham państwa #filmy #kino na zdjęciu mój faworyt
jerry56 - dobry film poznać można po tym, że widziało go się kilka / kilkanaście razy...

źródło: comment_1671435757oog8wGT4ay8ROUJ643ADRW.jpg

Pobierz
  • 90
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
bo mi ciężko coś znaleźć, może interstellar.


@jerry56: Tempo akcji w Interstellar jest jeszcze wolniejsze niż w LoTR. O ile za pierwszym razem byłem zafascynowany tym filmem, to za drugim już było ciężko.

aby trochę utrudnić - a macie coś młodszego niż np 10 lat?


Chciałem zaproponować Moon, ale to 2009. Szybko zleciało.

Z nowszych w klimatach SF polecam Arrival z 2016. Całkiem przyjemny jest też Annihilation z Natalie Portman w
The Goonies, The heat, The last boy scout, the secret life of Walter Mitty, New York I love you, Solaris, Vanilla sky, Zapach kobiety, Constantine, ...
@Peyer: mnie zawsze zastanawia, dlaczego akurat ta wersja Asterixa i Obelixa nigdy nie jest puszczana w TV.
Zazwyczaj jest to Asterix i Obelix kontra Cezar oraz Asterix i Obelix w służbie jej królweskiej mości.
Ciekawe dlaczego najlepsza część ( najlepszy dubbing) nie jest puszczana?
@Paczek_w_masle: sa ludize ktorzy lubia takie wolne tempo, w tym filmie fajnie to kontrastuje z uplywajacym czasem - niby akcja dzieje sie wolno dla obserwatora ale gdzies tam na ziemi mijaja dekady.
ogolnie filmy ktore ogladasz 2 lub wiecej razy i za kazdym razem dostrzegasz ukryte smaczki sa swietne. a sa takie filmy ktore i za 10 razem potrafia dac cos nowego,