Wpis z mikrobloga

Jestem dumny z wykopu, 12h i żadnego wartościowego wpisu który mógłby sie wyświetlić na... pierwszej stronie (chociaż na 4 kolejnych jest to samo, czyli zero). Dobra robota, tak trzymać. Kiedyś lubiłem tu zagladać, teraz nie ma po co, bo co można zobaczyć, komentarze do jakiegoś pato mma albo narzekania degeneratów na "zbyt dużo wymagające" kobiety? Absolutnie żenujące dokąd ten portal zmierza i jak miernych użytkowników przyciąga.
gromak - Jestem dumny z wykopu, 12h i żadnego wartościowego wpisu który mógłby sie wy...

źródło: comment_1671419763VKU3qLYEIZA0ks8QlBj3nY.jpg

Pobierz
  • 38
@NoMoreTearsJustSmile: no błagam cię, to juz nie można napisać swojego komentarza pod innym wpisem, tylko trzeba zakładać nowy, żeby ten wpis był "twój" chociaż powiela dokładnie tą samą opnię? Potem masz 100 wpisów o tym samym i każdy go zakładający się cieszy, że ci piszący o tym samym go plusują? Nie miałbym nic przeciwko pewnym tagom, ale jak przez pierwszych 5 stron po jakiejś "super konfrontacji" nie ma jednej dyskusji, tylko
@gromak

no błagam cię, to juz nie można napisać swojego komentarza pod innym wpisem, tylko trzeba zakładać nowy, żeby ten wpis był "twój" chociaż powiela dokładnie tą samą opnię? Potem masz 100 wpisów o tym samym i każdy go zakładający się cieszy, że ci piszący o tym samym go plusują?


Ale o czym Ty piszesz właściwie? Gdzie niby masz powielanie opinii albo 100 wpisów o tym samym?
XD
Jeden wykopek wrzuci gifa
@NoMoreTearsJustSmile: ale ja nie piszę o meczu. Takie sytuacje, że nie ma się co tu wyświetlić oprócz tysięczny raz wklejonego mema, albo jakiegoś kompletnego baita o tym, co zrobić z milionem złotych zalegającym na koncie to jest absolutna, obecnie rzeczywistość wykopu.
Napisałem, że lubie tu zaglądać, bo czasem można poczytać coś innego, prawdziwego, nieznanego.
A co tu się wyświetla obecnie? Jakiś hejt na baby plus jak mi się powodzi i dajcie
@NoMoreTearsJustSmile: rzecz w tym, że ja nie mam zamiaru pobierać wiedzy z wykopu, zwłaszcza po tym co tu czytam. Kiedyś były tu wartościowe wątki, takie dość niespodziewane. Teraz po 100 razy każdy pisze o tym samym i powstaje kompletny zalew jakimiś gówno informacjami powielanymi w nieskończoność. tyle tylko, takie moje zdanie, że ten portal schodzi zwyczajnie na psy.
nie ma się co tu wyświetlić oprócz tysięczny raz wklejonego mema, albo jakiegoś kompletnego baita o tym, co zrobić z milionem złotych zalegającym na koncie to jest absolutna, obecnie rzeczywistość wykopu.


@gromak: +11111
widocznie masz #mecz na czarno, a czego się spodziewałeś w gorących kilka godzin po finale Mistrzostw Świata, gdzie był emocjonujący mecz, dużo lolcontentu, a do tego sędziował Polak?


@NoMoreTearsJustSmile: Ja się spodziewałem...no nie wiem- innych wpisów? Jeśli pierwsze 10 popularnych wpisów ma tag który mam na czarnej to niech gorące wyświetlają mi posty od jedenastego.
@gromak: też tak miałem i myślę sobie - wtf. Miałem tak na początku wojny w ukrainie, gdzie tag wyłączyłem - zero pokazywania innej treści xd ustawisz na 12H i te same posty oglądasz na 9-10 stronach.
Odblokowałem tagi i dalej takie dziwne jazdy są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mogą zrobić, żeby dostępne posty przesuwały się w górę?