Wpis z mikrobloga

Jestem dumny z wykopu, 12h i żadnego wartościowego wpisu który mógłby sie wyświetlić na... pierwszej stronie (chociaż na 4 kolejnych jest to samo, czyli zero). Dobra robota, tak trzymać. Kiedyś lubiłem tu zagladać, teraz nie ma po co, bo co można zobaczyć, komentarze do jakiegoś pato mma albo narzekania degeneratów na "zbyt dużo wymagające" kobiety? Absolutnie żenujące dokąd ten portal zmierza i jak miernych użytkowników przyciąga.
gromak - Jestem dumny z wykopu, 12h i żadnego wartościowego wpisu który mógłby sie wy...

źródło: comment_1671419763VKU3qLYEIZA0ks8QlBj3nY.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narzekania degeneratów na "zbyt dużo wymagające" kobiety?


@gromak: nie doświadczasz że za dużo wymagają czy nie narzekasz?

Ogólnie kwestia jest taka że może jesteś z pokolenia starszego. W sensie nie 15-20latkiem już. I dla Ciebie nie ma tu kontentu, mimo że niby siedzą osoby Twojego pokolenia. Wszelkie wartościowe osoby takiego pokolenia są w szczęśliwych związkach. Bo nieszczęśliwe też są, ale tam jest różnie z tą wartością ludzi może być a
  • Odpowiedz
@xydeN-: no nie
Spodziewam sie, ze wczoraj gorace z------e byly mundialem. Ot nie interesuje mnie pilka, odsiewam tresci. Ta jak pare innych tagow. A zdalnione skrypty nie potrafia zignorowac wrzuconych tagow na czarno i podsunac wpisy, ktore tez sa jakkolwiek, stosunkowo, wysoko plusowane.
Troche to c-----e.
Nie, mocno c-----e.
  • Odpowiedz
@gromak: Gość co nie potrafi wytrzymać, że raz na dwa lata przez 12h wpisy w gorących są zdominowane przez jedno wydarzenie, ocenia na tej podstawie poziom portalu xD
  • Odpowiedz
@gromak: Nieironicznie zastanawia mnie po cholere wykopki piszą przy okazji jakiś gal czy wydarzeń sportowych, wysrywy typu "co za rozrywka dla debili, że gorące puste?" Przecież jest @conamirko, przecież można wejść w incognito i sobie spojrzeć, no ale przecież nie o to chodzi. Chodzi o to, by pokazać, że ja to k---a jestem kimś, mam gust, bo zamiast oglądać mecz udzielałam się pod innym wątkiem, lub postowałam memy
  • Odpowiedz
@gromak: p---------ś jak łysy warkoczem. Ja też mam na czarno wszelkie przegrywowo/patusowe tagi i nie omieszkam też gardzić tą spierdozą. Ale mam też tagi, które po prostu mnie nie interesują tak jak innych, np. #f1, które po prostu mnie nie interesuje aż tak bardzo jak innych. I z tego powodu nie płaczę, że jest normalna impreza która angażuje dużą społeczność. Przejdzie, minie - taki urok, ale czego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no błagam cię, to juz nie można napisać swojego komentarza pod innym wpisem, tylko trzeba zakładać nowy, żeby ten wpis był "twój" chociaż powiela dokładnie tą samą opnię?


@gromak: nie wymagaj od nich logiki xD
To są ludzie, którzy drą się, bo chcą być zauważani. Dla nich to konkurs, kto będzie głośniej ryja strzępił, kto głośniej krzyknie GOOOL, bo piłka wpadła do siatki. To prości ludzie. Common people of the
  • Odpowiedz
@xydeN-: Bez wchodzenia na twój profil jestem pewien, że udzielasz się na tagach typu mma czy kononowicz i właśnie się zesrałeś, że ktoś śmiał ten g---o content skrytykować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz