Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie już to wyśmiewanie United. Nie wiem w ogóle czego wy oczekiwaliście. Przecież takim składem nie da się wygrać Premier League. Moim zdaniem SAF jest najlepszym trenerem na świecie i miał masę szczęścia w ostatnich sezonach, że udawało mu się ze średnich piłkarzy stworzyć zespół wygrywający raz po raz mistrzostwo Anglii.

Teraz przyszedł żółtodziub, Moyes. Bo jak inaczej go nazwać? W Evertonie pracował 11 lat i dopiero ostatnie sezony kończył na miejscach dające jakieś puchary. Jak SAF zaczynał pracę z Manchesterem to mnie jeszcze na świecie nie było, ale z tego co wiem to pierwszy sezon skończył w drugiej dziesiątce w tabeli. I dopiero później małymi kroczkami tworzył tę machinę. Poczekajcie sezon, dwa i wtedy będzie wiadomo, czy Moyes jest odpowiednim kandydatem na zastąpienie legendy.

Jesteście #!$%@? hipokrytami. Hejtujecie prezesów w polskiej ekstraklasie, że co kilka miesięcy zmieniają trenerów, a Moyesa to już 243492938921 razy byście zwolnili. No #!$%@?. Skład Manchesteru jest słaby. Rooney, De Gea i Januzaj nic nie wygrają. Taka prawda.

#boldupy #gorzkiezale #pilkanozna #manchesterunited #united
  • 15
@jestem_legenda: Kolejny raz napisze. Ze szczesciem wygrywa sie najmocniejsza lige swiata z 11 pktami przewagi nad drugim ? I ktos tu ma bol dupy. Moyes #!$%@? jedno okienko transferowe i w drugim jak narazie nic sie nie dzieje to wiec on jest winny w wiekszosc tej sytuacji.
@Nunino: powiedz mi kogo kupił Ferguson w ostatnim okienku. Nie tylko ze szczęściem, ale też z geniuszem Fergusona. Nie zapominaj, że ci piłkarze byli z Fergusonem nie kilka miesięcy, ale kilka ładnych lat. Trener nie tylko mówi im jak mają się ustawiać, podawać, strzelać itd. Trener przede wszystkim powinien być zajebistym motywatorem, przyjacielem. Powinien umieć dojść do każdego zawodnika, umieć z nim porozmawiać. To są tylko ludzie, a nie roboty.
@jestem_legenda: dziwi mnie, że nikt nie bierze pod uwagi tego, że Ferguson to nie był trener, który prowadził United przez 2-3 sezony, tylko przez kilkanaście lat. Myślę, że piłkarze, szczególnie ci, którzy dojrzewali piłkarsko pod okiem SAF'a (Vidić, Ferdinand, Evra, Rooney itp) też muszą przyzwyczaić się do pracy z nowym trenerem. To, że wyniki są jakie są i to właśnie ci doświadczeni piłkarze (oprócz Rooneya) zawodzą, a rok temu zdobywali mistrzostwo,
ból dupy kibiców Chelsea, Arsenalu, City czy LFC to taki śmiech przez łzy jakich doznawali przez ostatnie lata. Szczególnie LFC i Arsenal, którzy mistrzostwa Anglii nawet nie powąchali przez ostatnie kilka lat.


@FanaticoRosso1910: Co #!$%@?? :D
@Vojtazzz: chodzi mi o wypowiedzi forumowych "ekspertów" z polskich portali, którzy zamiast pociągnąć temat czemu MU gra tak słabo, to wolą wrzucić obrazek z Moysem i beka :D Ciężko znaleźć teraz kogoś z kimś można na poważnie porozmawiać o tym czemu United grają tak słabo. O to mi chodzi, spokojnie ;)
@FanaticoRosso1910: A czego oczekujesz prawde mówiąc? Kibicowanie samo w sobie jest mało obiektywne i nacechowane emocjonalnie.Ja też śmieszkowałem latami z Loserpoolu i pedofila Wengera, teraz czas na nich, niech mają swoje pięc minut i niech sie nimi nacieszą, bo to se ne wrati...