Wpis z mikrobloga

Bardzo modnym tematem od kilku ostatnich lat jest coroczna sraczka medialna dotycząca ,,piekła spotkań z rodziną przy wigilijnym stole.''
Jak wejdziecie sobie teraz na jakikolwiek profil jakiejkolwiek ,,psycholoszki'' na FB/IG to literalnie cały kontent jest #!$%@? tylko tym. Oczywiście w komentarzach same płatki śniegu mające o sobie mniemanie WYRAŹNIE LEPSZYCH od innych, jak to ich obraża zapytanie o pogodę kiedy oni walczą o życie żeby nie zamarznąć czy pytanie czy karp im smakuje kiedy te biedne zwierzę musiało cierpieć, żebyś ty wąsaty Januszu mógł tą swoją grubą zapijaczoną mordę jeszcze bardziej utuczyć.
#!$%@? wytłumaczcie mi bo będę miał dwa takie egzemplarze przy wigilijnym stole a że jestem rasowym boomerem z krwi i kości to teraz nie wiem jak się zachować. Czy mam po prostu opuścić głowę i wzrok i uznać ich wyższość nad sobą a potem nie zadawać żadnych pytań ani głośno oddychać A JUŻ BROŃ CIĘ PANIU BOZIU próbować składać jakiekolwiek życzenia? Chciałem zadać neutralne pytania jak minęła droga, pogadać o życiu codziennym, pochwalić mamę i babcię, że zrobiły pyszne jedzenie a potem cieszyć się z prezentów i wspólnego spędzania czasu, ale mam poważne wątpliwości.
Jak w tym kraju ma być dobrze jak ludzie takie szopki #!$%@?ą?
#przemyslenia #przemysleniazdupy #rodzina #boomer #swieta #bozenarodzenie #psychologia
  • 5
@Poczuj_Rurznice: zamiast siedzieć przy głupim stole i żreć durnego karpia, zagrajcie sobie na Play station ¯\_(ツ)_/¯
Nie będzie czasu ani sposobności, żeby się kłócić i przy okazji opadną wam szczęki, jak babcia Wiesia zacznie wymiatać w Tekkena
@Poczuj_Rurznice też jestem boomerem i dla mnie oczywiste jest by nie poruszać tematów polityki, religii, covida, orientacji i o zgrozo pytać o planowanie ciąży (°°

Wystarczy wiedzieć jak się kulturalnie zachować. A kultura też mówi, że nie należy się o byle gówno obrażać. Także trzymaj się tego .