Wpis z mikrobloga

Mirki, ręce mi opadły...

Powiedzcie, jak małym człowieczkiem z jeszcze mniejszym fiutkiem trzeba być, żeby #!$%@?ć coś takiego? Świeżo odremontowany budynek mojej uczelni(nie mowie, że piękny), może z rok temu. I #!$%@?, trzeba było #!$%@?ć na #!$%@? prawie środku #!$%@? bazgroł. No #!$%@? mać. Ja jeszcze rozumiem, gdzieś na barykadach, marszach czy własnych czołach zeby sobie pisali. I wcale nie chodzi o treść, bo to mnie #!$%@?, mogłoby być tam równie dobrze "#!$%@?ć pedałów". Chodzi o sam fakt odjebywania takich głupot. #!$%@? JESTEM TAKI ZAJEBISTY PO TRZECH PIWACH NOCĄ SIĘ ZAKRADNE I JEBNE NAPIS SPREJEM BEDE FAJNY A MOZE WRESZCIE ZACIUPCIAM JAK KASIA ZOBACZY I DOWIE SIE JAKIM JESTEM BOHATEREM WALCZĄCYM.

A drugi pózniej przyszedł i żeby było sprawiedliwie #!$%@?ł na to niebieskie szlaczki. No tak, teraz sie nie liczy, teraz juz nie jest pomalowane. ALE #!$%@?ŁEM ANTIFIE PEDAŁY, POMALOWAŁEM ICH NAPIS NA NIEBIESKO, JESTEM BARDZIEJ BOHATERSKI.

I tak, mam o to ból dupy z rana bo nie potrafie tego pojąć jak nasrane trzeba mieć w bani, jak trzeba nie mieć mózgu i nie umieć myśleć.

#oswiadczenie #boldupy #cotelewakitojanawetnie ##!$%@? ##!$%@? ##!$%@?
marcin0208 - Mirki, ręce mi opadły...

Powiedzcie, jak małym człowieczkiem z jeszcze ...

źródło: comment_AJ7yKfoBPYoAykFK2SNVLBx9XTkpUmEv.jpg

Pobierz
  • 26
@davidoff_OB: Ostatnio mi w KRK przejechał ktoś drzwi czymś ostrym, oczywiście policja nawet po monitoring się nie pofatygowała, chociaż samochód pod kamerą stał, 2 tyg i pismo, że "czyn nie nosi znamion czynu zabronionego".

Policjant przynajmniej szczery był:

- my spiszemy notatkę, a za 2 tyg dostanie pan umorzenie...

Znam to uczucie, jakbym #!$%@? złapał to połamałbym mu palce. ;/