Wpis z mikrobloga

2 Miesiące temu wyjechałem do pracy w DE, ogólnie praca z polecania na chwilę a mi się za cholerę nie chciało więc udawałem najgorszą fajtłapę byle nie dawali mi nic ciężkiego do roboty. Janusz szybko podłapał zarzutkę i wysyłał mnie tylko do najprostszych prac. Ostatnio usłyszałem jak zaczęli dyskutować z kolegą o obowiązkowych ćwiczeniach wojskowych więc postanowiłem wkręcić im ze jestem wyborcą PIS i mówię że powinno wszystkich młodych na 3 lata wsadzić w kamasze to by się życia nauczyli. No i zaczęła się kłótnia, Janusz czerwony jak burak zaczął się pluć co ja w takim razie robię w DE skoro moja partia rządzi krajem już 2 kadencję i czego to wojsko by mnie nauczyło skoro nie potrafię lasera obsłużyć, gniazdka zaznaczyć i planu odczytać(jestem elektrykiem z uprawieniami) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mało nie umarłem powstrzymując wewnętrzną bekę i patrząc jak król życia który uciekł do DE pracować dla Niemieckiego Pana wykrzykuje swoje hasła i jeszcze coś #!$%@? że Niemieckiego nie znam i w tydzień zginę bez jego pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #emigracja #niemcy #pdk
  • 5