Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy praca w nadgodzinach w #big4 jest tego warta? Z jednej strony 10-12h dziennie, z drugiej ludzie na produkcji też tyle zasuwają, a tutaj 150% stawki, a siedzisz przed kompem i klikasz pijąc kawkę.
#korposwiat #audyt #pracbaza

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639f01deba11279a731ab967
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Warto jak już dużo zarabiasz i jesteś supervisorem/senior assistantem. Jako praktykant na zleceniu albo A1/A2 to się nie kalkuluje. Pamiętaj, że jak już manager pozwala na nadgodziny płatne (co nie jest w ogóle takie oczywiste) to projekt musi być shit-tier i wszyscy wiedza że będzie bajzel. Czeka wtedy Ciebie #!$%@? w stresie czasowym z dodatkowa presja żeby argumentować te nadgodziny i się z nich tłumaczyć wyżej. Jak jakaś procedura będzie
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli nadgodziny są dla chętnych to czemu nie, można trochę popracować - kasa się przyda, prawda? Ja od czasu do czasu porobię trochę OT, ale tylko jak mam ochotę albo chcę na coś odłożyć trochę grosza. Zwykle cenię sobie prywatny czas i wolę odpocząć od roboty.
ChytraMucha: @gregory180: niestety na te inne pozycje trzeba już coś sobą prezentować merytorycznie. Angielski, excel i skille miękkie już nie wystarczą.
@Xinnoth: @Wygryw_z_wyboru: gdzieś w połowie, brutto wychodzi na UoPie 100 zł/h, tylko do wypłaty co kwartał, nie można odebrać.
@ImYourPastClaire: nie mam dzieci, ten czas bym pewnie spalił na wykopie, przy filmach czy beletrystyce.
@Wixu: właśnie nie są dla chętnych tylko z góry planowane sumarycznie