Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?... jak patrzę na te protesty, to w sumie dobrze są #obowiazkowecwiczeniawojskowe, serio!

Co niektórym, a na wykopie zwłaszcza, przydałoby się trochę dojrzeć i poznać prawdziwe życie, oprócz #anime i #twitter XDDD

Takie 30 dni może naprawdę pomóc wejść w dorosłość, poznać innych ludzi z różnych środowisk, taki powiew świeżości w życiu piwniczaka, a jest szansa, że niektórym się spodoba i zostaną w wojsku na całe życie ¯\_(ツ)_/¯


202492 - Ja #!$%@?... jak patrzę na te protesty, to w sumie dobrze są #obowiazkowecwi...

źródło: comment_1671359297MZOPGnx9Thx4bnPVgrXWSv.jpg

Pobierz
  • 45
@202492 ja też uważam że wojo by pomogło niektórym przegrywom. Mam dwóch kumpli co poszło do woja i nie narzekają na życie. Zawsze można zrezygnować i wrócić do nic nie robienia xd
@bijotai: jeśli już, to obowiązki wobec państwa powinni mieć wszyscy obywatele i obywatelki. Pytam się: czy na ćwiczenia wojskowe będą też wzywać kobiety i czynnych polityków? Bo jeśli nie, to jest to OCZYWISTA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ja nie dam z siebie zrobić frajera. Poza tym ja już spełniam podstawowy obowiązek wobec państwa - płacę podatki. I z tych podatków powinna być sfinansowana profesjonalna obronność tego państwa. Widzę więc, że twój argument chyba
@ArmageddonPrzeciwBladziom typowe wykopków #!$%@?. W przypadku konfliktu Rosja vs NATO nie będzie tyłów i nie będzie kibicowaniu jakiejś armii zawodowej. Konflikt będzie totalny z atakami na infrastrukturę i zaplecze. Armia będzie opierała się na mobilizacji i rotacji jednostek. Twoje wyobrażenia są idiotyczne a wiedza o wojnie na Ukrainie mizerna. W przypadku wojny Rosja vs Polska jest to konflikt z NATO i sorry twoje podatki tylko dadzą tobie lepszą kamizelkę i buty