Wpis z mikrobloga

Mam 310 RP, byłem bardzo sfocusowany na expie, żeby wbić wymarzony 300 lvl i teraz nie mam już takiego parcia, zacząłem ogarniać bossy, questy, a jak hunty, to pod profit. Chcę teraz zacząć upgradować eq, bo jest cienkie, ale chciałbym to robić w najbardziej opłacalnej kolejności, która coś faktycznie zmieni, a nie że wydam 50kk w zamian za 100k/h expa więcej. Przechodząc do rzeczy, które opcje są opłacalne:

1. Bow of cata na falcona. Czuć różnicę? Może warto Lion longbow? Chociaż w sumie nie chodzę nigdzie, gdzie biją z lodu, a na winter court za mały lvl. W ogóle żonglujecie bronią w zależności od miejscówki, czy wszędzie z najmocniejszej?
Przykładowo: Banuta - Living vine bow, Grimy, Werehyeny - Bow of cata, Summer court - Falcon bow
2. Warto kupić Lion Spangenhelm, czy od razu zbierać na Falcon Coif?
3. Bone fiddle, Ring of souls, Pendulet, Sleep shawl, Rainbow necklace, Exotic amulet

W jakiej kolejności to ogarniać?

Dodatkowo jakie specjalne jedzenie zwiększające staty używacie albo nosicie ze sobą, bo jest przydatne? Ogólnie też itemy, które nosicie ze sobą, niby niepotrzebnie, a w najmniej spodziewanej sytuacji ratują wam dupę?
#tibia
  • 5
  • Odpowiedz
@Thiocomaster 1. I 2. Jak sam slusznie zauważyłeś eq dobiera sie pod resp, czyli jeśli nigdzie ni jest Ci potrzebny fire resist to śmiało Lion zrobi robote, a z drugiej strony coify tanie jak barszcz już.
Łuk to i tak falcon i później bleeder.w tym wypadku nie ma sensu się #!$%@?ć byś zmieniał na jakieś living winę czy inne syfy, chyba że dostajesz mocno i te parę % ma Tobie ułatwic grę.
  • Odpowiedz
@Thiocomaster: Rób codziennie goldy i warzony to w miesiąc zarobisz na eq. W pierwszej kolejności luk, później warto kupić lion spagenhelm bo daje możliwość zrobienia imbu +2 mlvl. Dopiero jak nie będziesz już miał co z kasa robić można zmienić na coifa. Bone fiddle nie kupuj tylko znajdź ekipę co ci pomoże zrobic
  • Odpowiedz