Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mirabelki proszę Was o pomoc w znalezieniu idealnego prezentu dla męża mojej mamy. Gość po 60tce, całe życie za kółkiem, porobione wszystkie uprawnienia więc pasjonat samochodowy, że tak to nazwę. Aktualnie jeździ na taksówce, otworzył własną działalność i rok temu stworzyłem dla niego stronę internetową wraz z zastrzeżonym logotypem jego firmy (jestem grafikiem). Myślałem nad jakimś kubkiem lub termosem z jego logotypem, ale wydaję mi się, że to zbyt banalne. Dla mamy mam już kupiony prezent, jest to złoty zegarek, bo cały rok o nim mówiła a dla jej męża w tym roku nie mam pojęcia co kupić. Jest to wspaniały człowiek, ma dobre serce i chciałbym go zaskoczyć jakimś fajnym podarunkiem w te święta. Jest dla mnie prawie jak mój ś.p. ojciec, dlatego bardzo mi na tym zależy. Do końca tego weekendu muszę już coś zamówić aby prezent już mieć w "gotowości". Pomożecie? :-) #rozwepaski #niebieskiepaski #swieta #prezentnagwiazdke #prezent #niewiemjakietagi

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639df209d885543a3ae2653a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 29
  • Odpowiedz
Dlaczego xD Typ lubi jeździć - kupujesz mu sprzęt i gierkę i będzie miał co robić aż nie kojfnie, a przy okazji nikogo nie zabije na starość za kółkiem


@Shatter: Taki prezent, to może dla dzieci jest dobry. Nie wiem, dziwne masz gusta. Tyle ode mnie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: holder na telefon z ładowarką bezprzewodową, coś co pozwoli mu słuchać muzyki/podkasty że Spotify. Może zaproś go do rodziny i mu to odpal. Model moduł Bluetooth do samochodu, żeby w kable nie musiał się bawić. Są dedyki do różnych modeli samochodów, montuje się z tyłu.
  • Odpowiedz