Wpis z mikrobloga

Chwilowo muszę przystopować z eksperymentamy z EILD / VILD mimo ciekawych efektów, dziś próbowałem znów z nagraniem To jest sen, wykonaj test rzeczywistości ale mózg mnie wkręcił chyba i po LD miałem fałszywe przebudzenie i moje DC mi powiedziały jak powinno takie nagranie wyglądać xD Oprócz tego potem miałem miły sen
Problem w tym że budze się po 14 i jestem cholernie zmęczony ale to też zalezy od tego jak przesuwam cykl snu, najlepiej by było spać od 00:00 (albo nawet 23:00) do 6:00 - 7:00 a potem drzemka i wtedy EILD i ustawić budzik na 10:00 co 5 min żebym nie spał do tej 14:00

Żeby nie było że nic nie załączam Howw lucid dream feels like by Lucid Dream Today, przepraszam Lucid Dream Portal :D
#swiadomysen #swiadomesny #oneironautyka #swiadomesnienie #ld #luciddream #sen #sny
billuscher - Chwilowo muszę przystopować z eksperymentamy z EILD / VILD mimo ciekawyc...
  • 9
Lucid Dream Portal

@billuscher: Czemu ten gość zmienia nazwę kanału co chwilę

Chwilowo muszę przystopować z eksperymentamy z EILD / VILD mimo ciekawych efektów, dziś próbowałem znów z nagraniem To jest sen, wykonaj test rzeczywistości ale mózg mnie wkręcił chyba i po LD miałem fałszywe przebudzenie i moje DC mi powiedziały jak powinno takie nagranie wyglądać xD Oprócz tego potem miałem miły sen

Problem w tym że budze się po 14
@dan-kamynski: Nie powiem co siedzi w jego głowie, chce konkurować z innymi kanałami o LD (Lucid Dream Experience, Exploring Lucid Dreaming)
Co do spania to trudno mi czasami mam taki kaprys że nawet nie śpię całą noc a potem odsypiam albo kładę się o 4, 6 albo 7 rano zwykle na to Doxepina pomaga bo jak czuje się senny to natychmiast padam i mam nieprzerwany sen