Wpis z mikrobloga

@spamer dziękować za link do webarchivera z pierwszym wpisem tutaj.

@Sylwia2137 mi sie coś wydaje, że nie tylko ona (Lidia) przepadała. Tutaj (wpis o zaginięciu Iwony na wykopie) pada email kontaktowy, który daje tylko jeden wynik w wyszukiwarce. Natomiast login jest bardzo ciekawy i w sumie pierwszy raz jak przeczytałem jego znaczenie, to aż ciarki miałem na rękach. Co oznacza?

The Sanskrit term, Adrishta or Adrsta, as an adjective means - not seen, unseen, unobserved, unforeseen, unknown, invisible, unexpected, not experienced, destiny, fate, luck, not permitted or sanctioned, illegal, virtue or vice as the eventual cause of pleasure or pain. In Hindu philosophy it refers to the unseen force, and the invisible results of works which accrue to a person; it refers to the Doctrine of Apurva. the consonance of this power with our efforts.


#iwonawieczorek #kryminalne
Pobierz Chael - @spamer dziękować za link do webarchivera z pierwszym wpisem tutaj.

@Sylwia2...
źródło: comment_1671297625DEXZterGwLZOMCIdLHtQXx.jpg
  • 46
@shnitzel @Swedzibroda @Gniewo_ ja też od razu pomyślałem o Adrii ale @spamer dobrze pisze. Poza tym gdybym miał tak na imię, to login bym wziął adrasta (jak i justyna-jasta/dżasta chociażby) jako pierwsze co mi przychodzi do głowy. Natomiast "adrsta" plus znaczenie tego słowa, to niezły mindfuck. Co do numeru to był ogólnodostępny zresztą, więc podać każdy mógł.