Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TFW tydzień temu wziąłeś hipoteczny na stałych, na pasujące mieszkanie, które odbierasz za miesiąc i już masz #!$%@? w ten shitshow XD

Nie, nie chciałbym rok czekać na ten program, nie wiadomo jeszcze jak dokładnie wyglądający.
I tak, załapałem się na te mityczne maksi-spadki z #!$%@? górki, pewnie jakieś całe 5%, czyli nadal w #!$%@? drogo, ale takie życie.
Kupiłem dla siebie, w zasadzie tak szybko jak to było możliwe, bo zarobki/znalezienie czegoś odpowiedniego/wkład własny akurat się złożyły razem i pozwoliły.
Za 4/5 lat planuje i tak mocno nadpłacić/spłacić już ten kredyt, więc pozostaje tylko w spokoju, od czasu do czasu, obserwować co się teraz i za rok #!$%@? z cenami, inflacją, stópkami i przewidywaniami Pastimików codziennie odprawiających modlitwę do własnych wykresów na tagu jak tylko mama pójdzie spać w pokoju obok.

Trzymajcie się w tym polskim bagnie Mirki i Mirabelki, wszystkiego dobrego ()

#kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie #inflacja #nieruchomosci #stopyprocentowe

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639dd3ded885543a3ae25d50
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
TFW tydzień temu wziąłeś hipoteczny...

źródło: comment_1671290968Jdyrjx9G5HxKpruzfUEXH5.jpg

Pobierz
  • 9
xXx: Zdrowo chłopie, ja pod koniec 2020 kupiłam drugie mieszkanie (super okazja, Warszawa 300m od 2 linii metra) i już do dzisiaj z metra zdrożało o 5k. Co im z tych 4% skoro za rok, dwa i trzy będą płacić znowu drożej, a do tego czasu pewnie i tak oprocentowanie spadnie i średnio 0 stopy + te dzisiejsze + przyszłe, wyjdą korzystniej.
O pozwach za WIBOR nie wspominam bo to zabawa