Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3 grywałem sobie na #pcmasterrace starszej daty i na medium detalach szedł płynnie. Czekałem teraz na ten update, ale słyszę że ponoć PC-ty po nim przycinają. Prawda to?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@K_R_S: nie słuchaj tych wyżej, bo piszą głupoty. Uruchom koniecznie w trybie DX11 i tam nie ma absolutnie żadnych zmian w wydajności, o ile nie użyjesz nowych, wyższych ustawień. A pozostałe zmiany są na plus, więc ogólnie warto.
  • Odpowiedz
@Darmozjadus: @MarteenVaanThomm: @MarteenVaanThomm: nie dało się na Steamie odpalić Wieśka bez updateu. Więc za radą @r4x4: zainstalowałem ale odpaliłem na DX11. Nieestety jest dramat. Obniżyłem jakość wideo do Niskiej ale tnie jak p------e :/ Dopiero po wyłączenie BETY (za każdym przy przełączeniu BETA / classic Wiesiek od nowa pobiera 42 GB czegoś xd) gra zaczęła być grywalna, ale dalej przycina klatki - nie jest
  • Odpowiedz
@K_R_S: skoro tak musiałbyś chyba kupić grę na innej platformie, np. gogu. Tam normalnie sobie wybierasz, że ma instalować wersję 1.32 zamiast 4.00. No ale oczywiście o nie może być mowy o tym, że będziesz mieć jakikolwiek ficzer z next gena
  • Odpowiedz
@K_R_S: o sejwach się nie wypowiem, ja na bank bym zaczął od nowa po takich perypetiach z wersjami, bo istnieje duże ryzyko, że coś się zbuguje. Chyba, że sejwy masz z wersji 1.32 i taką wersję zainstalujesz, to wtedy powinno działać bezbłędnie
  • Odpowiedz
a co z tymi nowymi ficzerami na classicu na steamie?


@K_R_S: nie ma czegoś takiego. Masz wersję classic z 2015 i next gena z 2022. Ficzery są tylko w next genie, możesz go co prawda odpalić na dx11, ale to ciągle next gen.
  • Odpowiedz