Wpis z mikrobloga

A propo kontaktow z policjantem oraz bycia "informatorem" , to naszla mnie taka mysl, ze skoro w ta sprawe zamieszane sa Grube Ryby z 3miasta, to zapewne ci ludzie nie specjalnie by sie przejeli takimi pogrozkami ze strony nastolatki, bo skoro to oni stoja za tym ze ta sprawa nie wyjasnila sie od X lat, i w srodowisku panuje zmowa milecznia, to tymbardziej mogli sprawe uciszyc nie zabijajac IW (np. Majac konkretne kontakty w policji, co za problem uciszyc jaiegos tam podrzednego kraweznika z ktorym Iwona miala kontakt, jezeli by jemu przekazala jakies obciazajace info na ich temat)itd.
Zatem reasumujac moj wywod- mysle ze motyw zbrodni jest inny niz zagrozenie ze IW sypnie cos na temat dzialalnosci przestepczej w 3miescie.

#iwonawieczorek
  • 6
@ch3rrie: @wilk-i-zajac: Moim zdaniem była to dziewczyna, która lubiła dobrą zabawę i wpadła w śmietankę towarzystwa z klubów nocnych. Możliwe, że czegoś się dowiedziała lub coś jej nie pasowało i w kłótni powiedziała, że nie chce w czymś brać udziału albo że wygada policji co Ci ludzie robią. Śmietanka się wystraszyła i chcieli ją nastraszyć, albo po prostu chcieli jej się pozbyć żeby ich nie wydała. Wydaje mi się, że
@iksboks: ja uwazam podobnie jak Ty, tylko zastanawiam sie jak to mozliwe, ze ta wiedza co jej sie stalo nie wyplynela nigdzie dalej. A moze czasami czytamy komentarze osob, ktore cos zaslyszaly tylko w gaszczu tych spekulacji traktujemy je jak kolejne teorie i wymysly
@ch3rrie: Nie pamietam teraz czy ten watek byl badany, ale zastanawiam sie czy nie zostala zgarnieta tej nocy przez jakis ludzi ktorzy wywiezli ja za granice np. Do burdelu. Pawla rola jest taka, ze moze "sprzedal ja" - dal cynk ludziom zajmujacym sie handlem ludzmi, dziewczyna byla niezle zrobiona jak wracala do domu w nocy,zatem latwo mozna ja bylo porwac, Za znikniecie z kolei odpowiada 3miejski polswiatek powiazany z grubymi rybami,
Swoją drogą w ciekawym towarzystwie żyła. Koleżanka zaginęła, a oni nie chcą współpracować z policją i mataczą w zeznaniach utrudniając śledztwo.


@iksboks: jeśli towarzystwo wie, że w śmierci koleżanki brały udział gangsterzy, to całkiem naturalnie boi się, że za ujawnienie prawdy może ich spotkać zemsta.