Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie sytuację że zwykły człowiek, na przykład księgowy był na Ukrainie odwiedzić kumpla, dostał w prezencie na pamiątkę załadowany granatnik przeciwpancerny i przemycił go przez granicę. Przynosi go w poniedziałek zapakowanego do pracy i wyjebuje dwa piętra biurowca w centrum Warszawy. Myślicie że też by otrzymał w śledztwie status pokrzywdzonego?

#polska #bekazpisu #ukraina #policja
  • 18
  • Odpowiedz
@sepuqqu: myślę, że były w tej samej chwili nazwany ruskim terrorystą i cała rodzina trzy pokolenia w dół miała by wjazd czarnych na chatę. Jeśli kiedyś głosowałby na PO to Tusk byłby współwinny.
  • Odpowiedz
@sepuqqu: tutaj masz artykuł o gościu który został zatrzymany bo na złomowisku posiadał puste łuski po amunicji. Został zatrzymany i grozi mu 8 lat więzienia https://rzeszow.tvp.pl/12988528/przemysl-policja-zabezpieczyla-3000-lusek-broni
łuski przyniosło mu dwóch typów zostało przeprowadzone śledztwo i również te dwie następne osoby zatrzymano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i teraz przyrównajmy to do wysadzenia komisariatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@sepuqqu może to nie adekwatna sytuacja ale kilka lat temu była sprawa próby zaboru broni w miejscu pracy i ten co miał legalna i prawilna broń chyba finalnie skończył jako oskarżony. Tak sobie tylko przypomniałem
  • Odpowiedz
@sepuqqu: Ja #!$%@?! Kiedy Wy wreszcie zrozumiecie, ze on ma status pokrzywdzonego przez naturę. Wam normixom wydaje się, ze życie z #!$%@? mózgowym to bułka z masłem. Otóż nie, to ciągła walka!
  • Odpowiedz
tutaj masz artykuł o gościu który został zatrzymany bo na złomowisku posiadał puste łuski po amunicji. Został zatrzymany i grozi mu 8 lat więzienia


@Positano1: Równie mocno można dostać za zardzewiałą kupę złomu która 80 lat wcześniej była bronią. Za taki odpał pan komendant powinien dostać kilka lat bezwzględnej kary więzienia. Przemyt, posiadanie, stworzenie zagrożenia życia i zdrowia. Poza tym kto go do Polski wpuścił z takim sprzętem. Miał na niego
  • Odpowiedz