Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartoothc: Co prawda.to nie mnie wołałeś, ja Ci odpowiem, co ja o tym sądzę. Ostatnio już to pisałem w podobnym wątku.
Cała gównoburza jest o to, że Musk #!$%@?ł, jaki to on nie jest oburzony cenzurą na Twitterze i jak on go przejmie, to całej cenzury nie będzie. Ludzie nie przypieprzają się w tej chwili do Twittera sprzed zakupu, bo tamten Twitter po prostu banował kogo chciał i nie tłumaczył
  • Odpowiedz
Btw, co sądzisz o tym? Ponoć zbieranie tych informacji w ten sposób i ich u publicznianie to dwie różne rzeczy. Tak jak z nagrywaniem filmów w miejscach publicznych. No i gościu zgadł, że to jest jego samolot, ale literalnego powiązania nigdzie nie ma. Zgadnąć nie było trudno, ale nadal, nie jest to informacja publiczna.

https://twitter.com/timcast/status/1603748611896283137?s=46&t=9hG0qhRKqiFt-B0wpVluRw


@Izanagi013: To podchodzi pod ten punkt:

Jak widzisz są tam 3 samoloty - to z którego korzysta Elon łatwo sprawdzić porównując to gdzie samolot jest do publicznych wystąpień Elona. Łatwo się też domyslić, że dla siebie wybrał ten najnowszy i
rzep - > Btw, co sądzisz o tym? Ponoć zbieranie tych informacji w ten sposób i ich u ...

źródło: comment_1671275784PrbMW4M5CsoaPqZZiR7an9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
kiedy nawet z hipokryzji elona nie potraficie sie śmiać bez nazywania wszystkich wokoło ruska propaganda i nazistami xD

@yhbgrobdoivbvwamsv: ostatnio odbanowany na Twitterze został Andrew Anglin, który jest neonazistą i założycielem Daily Stromera. Neonazisty nie można nazwać już nazistą?
  • Odpowiedz