Wpis z mikrobloga

@rzep: a chyba że są, myślałem że ktoś go szpieguje, nie jest to osoba publiczna osobą publiczna jest urzędnik, czy policjant, to jest przedsiębiorca i robi na swoim portalu co chce, bunt - załóżcie sobie własnego Twittera, tylko to wtedy będzie plagiat
  • Odpowiedz
@adibor: Gdzie tam jest napisane, że to jego samolot? Nigdzie. Tak jak u nas, same tablice rejestracyjne samochodu to nie dane osobowe, DOPÓKI NIE POWIĄŻESZ ICH Z NAZWISKIEM. Rozumiesz różnicę?

Personalne wycieczki? Niby gdzie? Stwierdziłem, że rzep praktycznie każdym wpisem manipuluje, nic więcej.
Jak już, to ty mnie atakujesz wyzywając od gimbusa, hipokryto xD
  • Odpowiedz
@Izanagi013: wrzuciłbym tego linka wcześniej, ale upośledzony wykop nie chce go przyjąć

www . superyachtfan . com / private-jet / owner / elon-musk

Usuń spacje z powyższego jeśli jesteś w stanie to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Może robić co chce. A ja mogę się śmiać z jego hipokryzji i z prawactwa, które uwierzyło w jego bajki.


@rzep: ale jak bajki? Robi dokładnie to czego chcieli. Banuje lewaków.
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od same Twittera, to czy gdyby jakiś ziomek chodził za mną po ulicy i wrzucał do neta gdzie właśnie jestem, to nie byłoby to jakieś nękanie?


@WOparachAbsurdu: Ale to jest absurdalne porównanie bo nikt nie chodzi za Elonem. Podawane są jedynie publicznie dostępne informacje dotyczące samolotu, który należy do firmy Elona.
  • Odpowiedz
@rzep: No cóż, przyznaję, że nie wiedziałem, że aż tyle tych informacji upubliczniają. I przyznaję, że usuwanie sparsowanych publicznie dostępnych danych to hipokryzja w jego wykonaniu, przywołując jego deklarację na ten temat.

Jednak gdybym był na jego miejscu i ktoś na podstawie tych informacji zaatakował kogoś bliskiego, to też starałbym się utrudnić łatwy dostęp do swojego położenia.
No i kwestia ofc, że Twitter jest prywatny i może robić co chce,
  • Odpowiedz
@bartoothc idąc takim tokiem myślenia można równie dobrze powiedzieć, "pisowski rząd został wybrany demokratycznie? To #!$%@? dupa cicho i pozwólcie im kraść w białych rękawiczkach".
  • Odpowiedz