Wpis z mikrobloga

Dlaczego nagle zaczęła Cię obchodzić wolność słowa? Portale takie jak facebook, instagram itd. banują codziennie dziesiątki tysięcy kont, za to, ze ktoś napisał coś nieprzychylnego(TO NAWET NIE MUSI BYĆ OBRAŹLIWE ŻEBY DOSTAŁO BANA).


@bartoothc: Dlatego, że Musk i prawica zrobiły cały show z przejęcia Twittera i walki o "wolność słowa" mająca ukazać lewacką cenzurę jaka panowała na Twitterze i innych portalach.

Więc skoro przez parę miesięcy prawactwo pie**oli o tym jak
portal jest jego, może robić co chce, dupsko cie boli?


@bartoothc: nikogo dupsko nie boli. No może prawaków którzy wyśmiewali lewicę i twitterowe julki które w ich urojeniach płakały bo na twitterze będzie wolność słowa. Tymczasem twitter banuje tylko tych którzy są niewygodni dla samego Muska, obcina niektórym zasięgi odnośnie wojny a wiemy jakie poglądy ma odnośnie ruskich ¯\_(ツ)_/¯
A ja mogę się śmiać z jego hipokryzji i z prawactwa, które uwierzyło w jego bajki.


@rzep: @MglawicaKraba: Ale czemu ja czy jakikolwiek inny prawak mam być oburzony że ktoś banuje ludzi z którymi poglądami się nie zgadzam? Jak działało to odwrotnie to wam też nie było przykro. Hasełka o wolności słowa to tylko hasełka.