Wpis z mikrobloga

@wilhelm99: no i w czym rzecz Panowie? Laski mają pełne prawo wybierania sobie kogo chcą. Sami byście wybrali wieloryba? "byleby kochała"?
Oczywiście że nie. Więc przestańcie #!$%@? na tagu. Są wybredne? Szukają zioma ponad to co same dają? Naturalnie. Takie są, bo takie zostały im stworzone warunki.

@betonowa_klata: ma rację. Preferencje dupom się zmieniają z wiekiem. Niektórym facetom też zresztą. Dopóki mają szansę na jak najlepszy egzemplarz to w to
a dopiero okolo 30 na te wazniejsze cechy do wspolnego zycia


@betonowa_klata: Bardzo pocieszające. Jesteś niskim facetem. Czekaj cierpliwie do 30 roku życia, aż łaskawie jakaś dziołcha się tobą zainteresuje i przestanie jej przeszkadzać, że jesteś niski. Prześpij jako zupełnie nieaktywny w sprawach damsko-męskich facet najlepsze lata swojego życia i jeszcze się ciesz. Dziękuję. Wole już być sam.

Niech wysokie laski będą sobie z wysokimi facetami, a niscy faceci z niskimi
@Pharos: ej, ale wiesz ze są rozni ludzie i maja rozne preferencje. I tak samo są laski dla ktorych totalnym warunkiem jest wzrost +180 a sa i takie, ze kompletnie na to nie patrza? Swoja droga, nie wierze ze wzialbys kazda bezdzietna panne. Na pewno są cechy ktorych bys nie zakceptowal, wiec przyjmij swiat jakim jest i szukaj takiej, ktora bedzie chciala cie takiego jakim jestes.
Dziękuję. Wole już być sam.


@Pharos: się przyczepiliście tego wzrostu jak rzep psiego ogona. #!$%@? i dupa, mam 1,85 m wzrostu, więc siłą rzeczy większość znajomych i kumpli z pracy jest ode mnie niższa. Każdy, który nie jest totalnym neetującym przegrywem, miał o wiele, wiele więcej partnerek czy samych kontaktów z dziewczynami niż ja (co nie jest trudne, bo miałem jedną). Jeden znajomy, wzrost 1,75, ściągał do siebie do wyra i
@betonowa_klata: z doświadczenia bycia kurduplem powiem ci ,że te 165< kobiety wolą gości 180 mały procent wybiera w swoim wzroście , już prędzej taka 3 , 5 cm wyższa 175 cm oleje kwestie wzrostu bo jest to dla niej mniej ważne. No takie życie
Bo podczas, gdy ja mam spieprzone zdrowie


@cienki137: Można spytać co dokładnie? Nie ze złośliwości. Sam mam po 15 latach pracy przed kompem zwichrowany kręgosłup i wzrok.

się przyczepiliście tego wzrostu jak rzep psiego ogona. #!$%@? i dupa, mam 1,85 m wzrostu


@cienki137: No a ja mam 165. Nie ma nadzieji. Deal with it. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Można spytać co dokładnie?


@Pharos: Problemy kardiologiczne. Człowiek przez większość czasu przykuty do kanapy, łózka, fotela. :)

No a ja mam 165.


@Pharos: współczuję, serio... No ale tak - deal with it albo się zadręczaj...
@cienki137: "Sami wybralibyście wieloryba" - porównujesz odrzucanie osoby ze względu na niezdrowy tryb życia do odrzucenia osoby za to, że ma przeciętny wzrost??? Może kobiety są hipergamiczne, ale to nie znaczy, że hipergamia nie powinna być regulowana społecznie, bo dochodzi do sytuacji w której 90% p0lek wymaga wzrostu który ma tylko 15% męskiej populacji
porównujesz odrzucanie osoby


@Maupa122: chodziło tylko o to, że każdy, dosłownie każdy, nawet przegrywy, ma jakieś wymagania. Wysokiej pod 2 metry też większość przegrywów by nie chciała. Ani takiej co jest patuską. Ani takiej z trzema kaszojadami (bez względu na przeszłość jak do tego doszło). To tylko przykład.

Tak, tak samo jak zarobki, majątek, jakość w łóżku, wykształcenie itd. Mają wymagania z dupy, później życie w większym lub mniejszym stopniu to
@cienki137: Trzymaj się Mirek. No wzrost nie gwarantuje sukcesu, ale kurduplowatość zwiększa twoje szanse na odrzucenie drastycznie. Z małymi odstępami od reguły. I co z tym zrobisz, jak nic nie zrobisz?
@cienki137: Super, że każdy ma jakieś wymagania, ale no właśnie - ty porównujesz jakieś tam *podstawowe* wymagania (nie bądź otyła, bądź chociaż przeciętna z twarzy) do skrajnej wybredności (Tylko ciemni bruneci z niebieskimi oczami od 185 cm w góre). Zwalczałbym to chociażby przez brak usprawiedliwiania takich postaw, i pokazania braku tolerancji na plucie na facetów za to, że nie posiadają jakiejś określonej cechy. Przecież to jest jakaś paranoja, gdyby faceci mówili,
@Maupa122: wybacz, jeśli poniższa wypowiedź może być trochę chaotyczna, ale dopadła mnie gorączka.

Nie mnie kwalifikować dane wymagania jako coś zwykłego lub jako skrajną wybredność. Jeśli laska liczy na księcia z bajki i na dodatek jej się uda takiego znaleźć, to brawo, gratuluję. Część prędzej czy później się jednak na tym przejedzie i albo będą tkwiły w samotności, albo z kaszojadem.

I możesz uświadamiać, denerwować się na to, że chłop marzy