Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego zawsze pojawia się narracja, że jak kobieta w wieku 20+ mówi ze jest dziewica to ZAWSZE kłamie? I to w sumie nie tylko na wykopie, ale to też widać po odpowiedziach niektórych użytkowników pod wieloma postami. Ostatnio był wpis o dziewczynie z tiktoka, która mówiła ze z 20 parę lat jest sama. Głównie pojawiały się odpowiedzi, że pewnie ona zmyśla, pewnie był jakiś seks analny czy oralny albo nawet i oba. Sama miałam taka sytuacje u ginekologa która pomimo tego ze widział błonę powiedział, że to niemożliwe i pewnie się bawiłam z chłopakami w inny sposób xD I jeśli to jednak prawda to przyszły chłopak się będzie mega cieszyć xD. I tak, przez to już nigdy nie pójdę do ginekologa, bo sytuacja była strasznie dziwna i mi było bardzo niekomfortowo. Tak samo jak pisałam z facetami na aplikacji randkowej i tez nie wierzyli i insynuowali ze musze kłamać. Jeden odpisał, że uwierzyłby jakbym miała z 16 lat, a nie 20+ co moim zdaniem jest absurdalne i wiek raczej nie ma nic do tego. Moja młodsza siostra ma 19 lat i ona już miała z 5 partnerów seksualnych, a ja pomimo tego ze jestem starsza nadal 0. Czemu wy faceci zawsze przyjmujecie narracje, że kobiety kłamią w tej kwestii? Przez takie podejście się już trochę zaczęłam tego wstydzić i następnym razem jak zostanę o to zapytana to raczej skłamie, aby uniknąć takich reakcji.
#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639b883d8161f849f037758f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
CynicznyŁobuz:

Czemu wy faceci zawsze przyjmujecie narracje, że kobiety kłamią w tej kwestii?


xD Trzeba było nie kłamać latami, pokoleniami to może by człowiek teraz uwierzył babie.
Narobiłyście bigosu, że chłop nigdy wam nie wierzy to przyjmijcie to z pokorą.

Teraz dopiero zaczynacie mówić prawdę jeśli chodzi o partnerów seksualnych. To jedyna zasługa tfu lewicy. Wcześniej "anon, ja miałam jedynie dwóch przed tobą", a tak naprawdę to musieli wymieniać ściany w
Czemu wy faceci zawsze przyjmujecie narracje, że kobiety kłamią w tej kwestii?


@AnonimoweMirkoWyznania: może dlatego, żę kobiety zazwyczaj kłamią w tej kwestii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do ginekologa to wiem, że ciężko być aż tak asertywnym w gabinetu ginekologa, ale powinnaś wydrzeć ryja tak by wszyscy na korytarzu i jeszcze pielęgniarki w gabinecie obok słyszały, że leczyc to on może krowy, ale nie kobiety z