Wpis z mikrobloga

Siemano! Chciałbym po wielu wielu latach wrócić i pograć troszkę w #tibia. Widziałem że obecnie najlepszym rozwiązaniem jest zakup postaci za Tibia Coins na oficjalnej stronie z jakimś przyzwoitym skillem. Czy możecie doradzić w jaką klasę warto zainwestować żeby sobie codziennie pograć godzinkę dwie bez spiny? Na jakie minimalne skille i za jaką ilość coinsów powinienem zwrócić uwagę? Myślałem o tym żeby kupić jakiegoś knighta na 8 - 50 levelu, samemu expić i uczyć się gry. Czy te postacie da się kupić na zasadzie "kup teraz" czy są wyłącznie licytacje? Kupować od razu PACCa? Czy na zwykłym lapku gra nie będzie mulić?
  • 15
@Igielny: to jest tylko i wyłącznie licytacja, nie ma "kup teraz". Nie kupuj 8 lvla, tylko kup coś 250+, bo w cenie dwóch pacców będziesz miał chara ze skillem 100+ i jak dobrze trafisz, to jeszcze będzie miał trochę questów porobionych.
@Igielny: Kup jak najwyższy level, taki 250+ będzie ok. I właśnie, dlatego, że nie ogarniasz to lepszy wybór. Nie złożysz się jak wejdziesz w dziurę zobaczyć co tam jest. Przecież możesz noobić i zwiedzać sobie mapę na wyższym lvl. I np, robić bestiary i wykonywać proste questy.
Są tylko licytacje.
Tak, bez pacca nie ma gry.
Nie wiemy jaki masz laptop. Sciągnij tibie, załóż nowe konto i sobie sprawdź. Raczej nie
@Igielny: To powinno działać spokojnie.
Nie będziesz. Jak się tym przejmujesz i ktoś zaczepia to mówisz, że robisz bestiary.

250 zwidzisz o wiele więcej miejsc niż takim 50. I będzie to bezpieczne nawet jak wpadniesz w jakaś gorętszą dziurę,
@Igielny: jak masz ochotę grać to warto wyłożyć trochę na postać ze skillem, a jesli pobiegać bez napinki to sporo jest noob charow za 57 tc (minimalna wartość postaci)
Aktualnie najlepsze liczby wykręca ek w clubie, ale możesz też pograć rp i na luzie postrzelać do mobkow
@Vadzior: wytłumaczysz co to jest te bestiary? tez chodzi mi po glowie powrot do gry, ostatnio gralem chyba w 2016 to 240 ek caly czas spedzalem na sea serpentach i vengoth castle. Domyslam sie ze przybylo wiele nowych miejscowek, gdzie moge expic takim charem? Eq mam slabe, skile w sumie tez