Wpis z mikrobloga

Zauważam, że jedyne co mi naprawdę potrafi poprawić humor, to relacje. Mogę się skupiać na pasji, mogę czytać, chodzić na spacery, robić qigong czy cholera wie co i generalnie nie czuję żadnej różnicy. Ale gdy znienacka odezwie się ktoś, na kogo wiadomość czekałem, to nagle zyskuję powera. Szkoda, że najczęściej mnie to frustruje, bo nikt się do mnie nie odzywa, a ta osoba, co bym chciał żeby to zrobiła, to mnie olewa. Old story.

Nie mam pomysłu jak wyjść z depresji, kiedy nie mam żadnych ważnych relacji i związków międzyludzkich w życiu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#depresja #samotnosc
  • 16
Twoim zdaniem pieniądze nie dają wolności?


@donaldJretard: Dają. Tylko co ci z tej wolności jeśli siedzisz zamknięty w więzieniu bez krat? Pojedziesz sobie samotnie w podróż dookoła świata albo na wakacje? Może sam pójdziesz do kina albo do pubu na piwo? Lepiej będziesz się czuł w t-shircie dla ludzi którzy lubią przepłacać za napis drogiej marki? Myślisz, że będziesz szczęśliwy przez napis na bawełnie? Samochód? A gdzie tym AMG pojedziesz? Do
@donaldJretard: Lepiej będziesz się czuł w t-shircie dla ludzi którzy lubią przepłacać za napis drogiej marki? Myślisz, że będziesz szczęśliwy przez napis na bawełnie? Samochód? A gdzie tym AMG pojedziesz? Do marketu na zakupy?


@BrainMalfunction: Oczywiście, że nie. W pieniądzach nie chodzi o rzeczy, a o wolność - możliwość robienia czego się chce bez spędzania 8 godzin dziennie na pracy i braku zmartwień kryzysami itp.
Chcesz grać sobie w gierki?