Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miraski, czy mi grozi coś w razie pomyłki banku za zły harmonogram? Moim zdaniem jest błąd. Nawet dzwoniłem do banku zapytać czy jest okay i twierdzą, że jeżeli w pdfie jest x to ma x.

A mianowicie w dniu 31.11.2022 zaktualizował mi bank pko harmonogram na WIBORZE 6M w wysokości około 4.7... Jakim cudem oni to tak zrobili. Dlatego łączne oprocentowanie mam około 6.7 kiedy powinno być 9.7

#kredythipoteczny #prawo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639b6dc78161f849f03771a6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania Może być wiele przyczyn takiej sytuacji - jedną z nich wskazano powyżej, ale sprawę trzeba koniecznie wyjaśnić. Bez dostępu do konkretnych danych nie jest to możliwe, dlatego prosimy o zadanie tego pytania przez iPKO (koperta na górze strony), albo kontakt z opiekunem w oddziale (jego numer telefonu komórkowego również powinien być w iPKO - na głównej stronie po zalogowaniu, po prawej).
GigantycznyNomad: Zgłaszałem tiketa na stronie PKO i dzwonił do mnie bank mówiąc, że to co jest w pdfie wygenerowanym to poprawne. Co najlepsze to ratę już pobrało taką jak była w pdfie i aplikacji.

Pomostowe odpada. Marza i wibor co dało 6.4. Wibor na dzień 30.11.2022 byl wyższy niż mój kredyt.

Wołam EkspertPKO: @abramek: @eaxene

Pytam czy jak bank stwierdzi za miesiąc że było coś źle to mogę oberwać? Na