Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam. To znowu ja, ten co się od 3 lat zbiera na pójście na dive. To nie był troll tylko tak właśnie działa fobia społeczna, ale mniejsza o to.
Piszę post bo potrzebuje więcej informacji. Może każda diva jest inna, ale jakie są ogólne przyjęte standardy i zasady? Mam parę pytań uzupełniających:
1. Czy serio muszę się iść myć u niej marnując przy tym 20% czasu i jeśli tak to powinienem wziąć swój ręcznik?
2. Viagry sobie niestety nie załatwię bo musiałbym zrobić minimalne zamówienie 300 zł to wolę już dodatkową godzinę na ruchanko więc pytanie czy jest jakiś limit spustów? Czy będzie mi kazała iść gdy spuszczę się po 5 minutach czy może powiem jej, że chwila przerwy, a jak w ogóle nie doznam kolejnej erekcji to powiem jej żeby bawiła się dopóki nie stanie i nie skończy nam się czas?
3. Ile sobie zrobić minut przerwy po pierwszym wytrysku aby erekcja była mocna bez viagry? Bo czytałem, że po viagrze stoi nawet po wytrysku i tylko może być już to nieprzyjemne, no ale stoi lecz niestety muszę się obyć bez niej.
4. Czy mam wziąć swoje prezerwatywy czy ona mi założy jedną, a jak się spuszczę do tej prezerwatywy i będę chciał wymienić to będzie skora aby mi dać jeszcze jedną lub dwie? Czy może po prostu je sprzedaje po 10zł np. jak ktoś nie ma?
5. Czy dobrym pomysłem jest powiedzieć jej aby była delikatna i uważała z gwałtownymi ruchami i zahaczeniami zębami ze względu na moje kiedyś naderwane wędzidełko?
6. Czy można dokupić dodatkową godzinę pomimo tego, że umawialiśmy się na jedną ale szybko zleciało i dalej mi się chce i nie ma żadnych klientów po mnie?
#divyzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639b4a088161f849f0376c2b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Dobra, uznam, że to nie jest bait i troll i odpowiem poważnie na tyle, ile umiem.

1. Diva oczekuje, że chociaż się opłuczesz przed spotkaniem. To normalne, żeby nie waliło od Ciebie potem. Jeśli chcesz, możesz wziąć swój ręcznik, ale powinieneś też dostać od niej czysty wyprany ręcznik lub nawet dwa.
2. To jest kwestia indywidualna każdej divy. Najlepiej zapytać, czy spotkanie na godzinę to limit finałów czy po prostu
OP: @razzor91 Ok, dzięki za odpowiedź, a jak się umawiać to dzień przed czy mogę nawet i 2 godziny przed?
@dzikop Myślę, że tak nie będzie bo to pierwszy raz, a jak nie będzie mi się chciało wykonywać ruchów posuwisto zwrotnych to zawsze możemy się zmienić. Najbardziej podnieca mnie jednak oral, wtedy to mógłbym leżeć 2h, ale druga strona by raczej tyle nie wytrzymała.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę
@AnonimoweMirkoWyznania: Na wejściu trzeba ucałować alfonsa w rękę i spytać o pozwolenie na divovanie.
Typie 3 lata się zbierasz i jesteś na etapie zapuszczania zwiadu na wykopie.
Szybki jesteś, zwolnij bo za 3 kolejne lata zaczniesz przeglądać ogłoszenia.
Twoje serducho takiego tępa nie wytrzyma.

Tak musisz się umyć. Jak nie masz swojego ręcznika to użyjesz takiego jaki tam jest. Pewnie możesz przynieść swój, to już jej pytaj.

W cenie jest jedno
@AnonimoweMirkoWyznania: To też kwestia divy. Najlepiej zadzwonić i zapytać, często jak się umawiasz z wyprzedzeniem to diva prosi o sms potwierdzenie 30 minut przed. Ogólnie chłopie nie rób z tego fizyki kwantowej, umawiasz się na usługę i tyle.
OP: @2564 No to teraz mnie zaskoczyłeś, a właściwie to nie.... Spodziewałem się takiej roszczeniowości po p0lkach, ja jednak mam u siebie w powiatowym mieście do wyboru 8 ogłoszeń tej samej 40 letniej kobiety lub poczekać na 60 letnią babkę, która też co jakiś czas wystawia ogłoszenie i chyba na nią poczekam bo z tego co tu czytam pod tym tagiem to zaraz się okaże, że jeszcze dziwka będzie mi komentować
@AnonimoweMirkoWyznania: Co ty masz za wymagania że na jednym wejściu ty chcesz 4x dochodzić? To nie koncert życzeń. Jak chcesz 4x pod rząd to sobie dziewczynę znajdź. Dla divy wizyta klienta to nie wyjście do salonu spa, więc takie są zasady doszedł, to #!$%@?, tyle w temacie.
Taki jest rynek. Nie podoba się to albo nie chudź albo napisz skargę do federacji klientów i konsumentów usług divowskich, czytaj ich alfonsa. On