Wpis z mikrobloga

bez kitu ja sobie nie wyobrażam gdziekolwiek w Warszawie do biura dojeżdżać autem choćbym miał prywatny parking xd


@kubelek_klasik: Jak masz godziny pracy poza szczytem to czemu nie ;p
W piątki moja szefowa jest gotowa do wyjścia już o 14 i czeka na męża, bo po 17 wyjazd z Warszawy trwałby z 5 razy dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bst: Ja rozumiem, ze sa rozne sytuacje, ale jednak czesto to "nie da sie" jest mocno naciagane. A oprocz tego, to trzeba naprawde sie postarac, zeby kupic / wynajc mieszkanie z slabym dojazdem do miejsca zaznaczonego na mapie.
@Stanley666: Mieszkam pod warszawa, rano jedzie jeden autobus o 6:15 na okecie, powrot tez jeden ok 19. Sumatyczny czas dojazdu komunikacja do centrum ponad 2h.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bst: od tego są P+R. Ogółem to mi rybka bo nie biorę w tym udziału, gorzej jak akurat coś człowiekowi wypadnie takiego że raz na ruski rok musi gdzieś pojechać samochodem w takich godzinach. Można se w łeb strzelić. To było najpiękniejsze w covidzie że mogłem w środku tygodnia o 17.00 dojechać z Bemowa na Pragę Południe w 20 minut czyli tak jak np. w środku nocy.