Wpis z mikrobloga

TLDR: #rozdajo dowolna rzecz za 300 stówy na święta.

Obiecałem sobie już lata temu, że jeżeli mi się uda zrobię rozdajo.

Otóż wtedy miałem najtrudniejszy okres w życiu. Praca na słuchawce za 1800 zł, brak perspektyw, toksyczni znajomi, którzy pojawiali się i znikali. Powiecie nic takiego, dużo osób tak ma, jednak to był dla mnie koszmar i chciałem coś z tym zrobić, bo dłużej bym tak nie pociągnął.

Postawiłem wszystko na jedną kartę, odciąłem się od kogo się dało. A jako, że nic sensownego nie potrafiłem, poza klikaniem w komputer i formatowaniem dysku C to postanowiłem zostać tym legendarnym już tutaj #programista15k

W trakcie nauki kompletnie się temu poświęciłem, jednak początki na tym rynku bywają trudne (pozdrawiam mirka, który zaprosił mnie wtedy na interview). Byłem w dupie, wszystkie oszczędności wydane, w międzyczasie dziewczyna, którą kochałem mnie zostawiła, nadzieja na pracę oddalała się z każdym dniem, wjeżdżała depresja, byłem bliski skończenia ze sobą.

Jednak #!$%@?łem, miałem jeszcze miesiąc nim musiałbym pogodzić się z tym, że nie uda się i trzeba będzie wracać do kołchozu z podkulonym ogonem. Ale właśnie wtedy odezwała się jedna z firm i zaproponowała mi pracę.

I wtedy już poszło, każdego dnia doceniam i motywuję mnie to do działania.
Właśnie w tym miesiącu pękło 15k które obiecałem sobie, że na tą okoliczność napiszę tego posta.

Zasady są proste:

1. Zielonki out
2. Zaplusuj ten wpis
3. Napisz w komentarzu co chciałbyś dostać niespodziewanie na gwiazdkę.
4. Z heheszkowych postów z chęcią bekę pocisnę i zostawię plusa, jednak musi to być coś legalnego, łatwo dostępnego w sklepie i wysłania w paczkomacie.
5. Limit do 300 zł.
6. Wylosuję osobę 18.12.2022 o nieznanej mi godzinie.

Z chęcią też poczytam co wam się przyda i niech ten wpis będzie nie tyle co oklepaną motywacją "nic ci w życiu nie idzie, zostań devem), tylko wskazówką, że nawet gdy wydaje ci się, że jest #!$%@? i wyjścia nie ma, czasem możemy się mile zaskoczyć

No ale trochę #chwalesie
Pobierz CreaOnion - TLDR: #rozdajo dowolna rzecz za 300 stówy na święta. 


Obiecałem sobi...
źródło: comment_1671115830RGoVp8XIex2FyQKUgOsKOs.jpg
  • 974
@CreaOnion: Jak mnie wylosuje to nie wysyłaj mi, tylko pójdź na zajebistą kolację i zjedz coś czego bardzo chciałbyś spróbować, a jeśli nie masz czegoś takiego, to zabierz rodziców/dziadków/rodzeństwo czy kogokolwiek byś chciał na obiad
@CreaOnion: mimo, że sam zaraz nie będę miał roboty, to gdybyś mnie wylosował, to oddałbym te siano (załóżmy 3x100zł) na jakieś zbiórki na siepomaga, pozdro z fartem.