Wpis z mikrobloga

@DurzyPszypau dziś stałem w korku około godziny przejeżdżając przez Siedlce. Myślałem że jakaś stłuczka czy inny wypadek, zdarza się, poczekam. A tu nie, stado baranów bez godności na stację benzynową się pcha i jedną ulicę wyjazdową zakorkowali. Godzinę to ja jechałem, a ile oni czasu jeszcze na terenie stacji stali dla tych kilku złotych?
@romek898: jeszcze pół biedy jak zatankuje pełny bak. Napewno znalazło się też bydło co za 50 cebulixów tankowało.
U mnie w mieście są 2 stacje. Ludzie zakorkowali całe miasto bo w kolejce stali sobie na ulicy.
@Qql3l3: Sporo przyjeżdża tez rolników, maszyny rolnicze biorą dużo paliwa. Jak kupi kilka tysięcy litrów to ma zaoszczędzone kilka tysięcy złotych, a nawet więcej jak od nowego roku wróci vat.
@r5678: No akurat nie było to na wsi. Nie widziałem żadnej maszyny rolniczej. Tylko #!$%@? pół miasta bo janusz w seju zaleje sobie za 50 zł paliwa tańszego o złotowkę
@r5678: No to taki widok można zrozumieć. Ja komentuje co widziałem u siebie. Z publicznych dróg zrobili sobie poczekalnie, tym samym korkując miasto. I nie widziałem tam nikogo z mauzerami, przyczepkami. A dość długo stałem nie daleko tej stacji
@Qql3l3: No na pewno też znaczy procent jest takich ludzi..
Warto w sumie podnieść tez inną kwestię.. gdzie można było kupić i tak taniej rope, jak ma się kody rabatowe czy coś.
Sam lałem zbiornik diesla 4 grudnia za 7.49zł i kupowałem tego lepszego a nie zwykłego, na moyi ekspress z kodem na -25gr.

Na tej stacji ze zdjęciem z przyczepką, diesel po tym 1zł rabacie to 6.78zł, obok tej stacji
Zawsze jak jest pospolite ruszenie po paliwo to z wykopu dowiaduje się, że na stacjach w miastach to sami rolnicy są xD Wy serio myślicie, że jak ktoś ma duże gospodarstwo i zużywa górę wachy to że regularnie jeździ sobie na stację z jakimś plastikowym baniakiem nieprzystosowanym do transportu paliwa i sobie na przypale wiezie to na gospodarstwo? Widzieliście kiedyś takiego "rolnika" lejącego do bańki 1000l w innej sytuacji niż panika albo