Wpis z mikrobloga

Czy Francuzi serio nie mają problemu z tym że po meczu z Maroko nie mogą się nawet cieszyć w wielu miejscach wygrana bo Marokanczycy wyrywaja im francuskie flagi i grożą im? xDd
Wyobraźcie sobie że po wygranej Polski Ukraińcy biegają i a-----ą świętujących Polaków.
Osobiście bym ich zbierał i deportował prosto na linie frontu.

Europa zrobiła z siebie takie p---y. Żeby a------ć gospodarza w jego własnym domu. I robić to co parę dni bo wiesz że c--j ci zrobią
#polska #francja #bekazlewactwa
Kantar - Czy Francuzi serio nie mają problemu z tym że po meczu z Maroko nie mogą się...

źródło: comment_1671103087Pgt9wRc5cZ56geiSMMwxrT.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyobraźcie sobie że po wygranej Polski Ukraińcy biegają i a-----ą świętujących Polaków.


@Kantar: Myślę, że wielu spod tagu #ukraina i #w---a nawet byłaby zadowolona, bo tak motzno kochają ukrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Roquefort: no Ukraińcy spoko w sumie jako całość .ciężko o lepszych imigrantów dla takiej polski.

Użerać cię z takimi Marokańczykami czy innymi afrykańskimi ja j---e
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kantar: wszystko zależy od udziału tych obcokrajowców w społeczeństwie, ja sobie wyobrażam, że gdyby Ukraińców było w danym mieście 20% to mogłyby wystąpić jakieś ostre starcia w takich okolicznościach
  • Odpowiedz
@Kantar: Chyba problem w tym, że to właśnie Marokańczycy we Francji, a nie Francuzi marokańskiego pochodzenia. Nie asymilują się, tworzą enklawy - jest i będzie to potężny problem.
  • Odpowiedz
  • 4
@Kantar Ukraińcy to rakietę na nas spuścili, a potem kłamali, że to na pewno nie oni, a niektórzy z tagu #ukraina była gotowa im kwiaty wysyłać w ramach przeprosin, więc nie wiem, czy my jesteśmy specjalnie lepsi xD
  • Odpowiedz
@lentilek: oczywiście że tak, państwo zupełnie nie stara się ich polonizować, nie ma żadnej polityki imigracyjnej - tyle dobrze, że Ukraińcy są bardziej cywilizowani od Marokańczyków i mamy tę samą grupę kulturową
  • Odpowiedz
@Ginik: a Ukraińcy to sami się nie polonizuja w c--j? W moim korpo wszyscy po polsku mówią mimo że generalnie można po angielsku. Sprzątaczki w bloku też po polsku.
Problem może faktycznie kiedyś być jak stworzą jakieś ghetta czy coś ale póki co to bardzo modelowa imigracja jak na jej skalę.

Całe szczęście bo Polska to właśnie chyba robi nic w tym kierunku xd
  • Odpowiedz
@Kantar: Póki co tak, socjalizują się ale myślę że może być problem za kilka lat jak ich będzie jeszcze więcej reklamy, informacje nadal będą też po Ukraińsku to może to pójść w złą stronę.
  • Odpowiedz
@lentilek: marzę o państwie z twardym prawem względem imigrantów/uchodźców. O----------z cokolwiek , okradasz sklepy nawet jeśli na niewielką kwotę to szybka deportacja i tyle.
Mnóstwo problemów z imigrantami by sie duzo szybko regulowało niż przy obecnym p--------m podejściu Europy
  • Odpowiedz
Czy Francuzi serio nie mają problemu z tym że po meczu z Maroko nie mogą się nawet cieszyć w wielu miejscach


@Kantar: Niektorzy nawet celowo parkuja auta tam gdzie jest ryzyko ze beda spalone zeby wyludzic kase od firm ubezpieczeniowych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz